"Blondynka". Marta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy o drugiej ciąży! Podziękowała fanom za wsparcie

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdziła doniesienia o ciąży. Gwiazda serialu "Blondynka" dodała w mediach społecznościowych post, w którym podziękowała fanom za wszystkie przejawy sympatii.

Multimedia

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży

W środę (18.12) serwis Party.pl jako pierwszy poinformował, że gwiazda seriali "Blondynka" i "Na dobre i na złe" jest w ciąży. Aktorka i jej mąż początkowo nie chcieli komentować tych doniesień, ale nie mogli przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które pojawiły się po ogłoszeniu tej rewelacji w Internecie.

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie.❤️ - zaczęła Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży! Aktorka drugi raz zostanie mamąZobacz więcej

Aktorka w dalszej części wpisu podziękowała jednak fanom za wszystkie przejawy sympatii.

Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę.❤️ Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! - dodała.

Kamil Kula w obsadzie! Czy Marta Żmuda Trzebiatowska lubi pracować z mężem?Zobacz więcej

Marta Żmuda Trzebiatowska jest żoną Kamila Kuli. W 2017 roku aktorska para powitała na świecie synka, któremu dali na imię Bruno. Wówczas Trzebiatowska wycofała się z życia publicznego i skupiła się na obowiązkach wychowawczych. Martę Żmudę-Trzebiatowską już wkrótce będziemy mogli oglądać w głównej roli w serialu "Blondynka".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×