"Blondynka". Natalia Rybicka i Michał Sobociński są rodzicami małej Helenki. Aktorka opowiedziała, jak dogaduje się z dziećmi swojego partnera

Natalia Rybicka, która w ostatnich latach zachwycała widzów w serialu "Blondynka", niedawno została mamą. W czerwcu na świat przyszła jej córeczka, Helenka. Teraz aktorka opowiedziała o tym, jak odnajduje się w roli mamy i jak dogaduje się z dziećmi swojego partnera, Michała Sobocińskiego.

Multimedia

Natalia Rybicka i Michał Sobociński są rodzicami małej Helenki. Aktorka opowiedziała, jak dogaduje się z dziećmi swojego partnera

Natalia Rybicka w ostatnim czasie mniej była obecna na ekranach polskich telewizorów, jednak wielu fanów wciąż pamięta ją z serialu "Blondynka", gdzie zachwycała w roli głównej.

W czerwcu 2022 roku Natalia Rybicka została mamą! Na świat przyszła jej córeczka, Helenka, której ojcem jest operator filmowy, Michał Sobociński. Poród odbył się w Paryżu, gdzie Sobociński realizował zdjęcia do nowej produkcji. Teraz o porodzie i byciu mamą Natalia Rybicka opowiedziała w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl:

Bardzo nam na tym zależało, by rodzić razem, ale ze względu na zobowiązania zawodowe Michała do końca nie było wiadomo, czy to się uda. Na szczęście Hela wybrała dogodny dla wszystkich moment. Ciężko opisać to przeżycie. Było to coś niesamowitego i surrealistycznego, ale to pewnie powie każda mama. Dużym wsparciem była polska położna pani Renata, którą serdecznie z tego miejsca pozdrawiam! (...) Michał pracuje przy dużym projekcie w Paryżu i miałam do wyboru dwie opcje: albo zostać w Polsce, albo lecieć z mężem. Zdecydowałam się na to drugie. I ani trochę nie żałuję. Cudowne miasto, czas tylko dla siebie (do czasu porodu) i mnóstwo przyjaciół i członków rodziny, którzy chętnie nas odwiedzają.

Natalia Rybicka urodziła! Babcią noworodka jest... gwiazda "M jak miłość"!Zobacz więcej

Co ciekawe, Michał Sobociński ma już dwójkę dzieci z poprzedniego związku. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Natalia Rybicka opowiedziała o tym, jak dogaduje się z dzieciakami:

Michał z dzieciakami odwrócił całe moje życie do góry nogami. Poznawaliśmy się i uczyliśmy się siebie nawzajem. To cudowne dzieciaki i tworzymy obecnie zgraną rodzinkę. Mam nadzieję, że wiedzą, że mogą na mnie liczyć i zwrócić się do mnie z każdym tematem. Nie wyobrażam już sobie życia bez nich.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×