"Blondynka" odcinek 7. sezon 5. Zmiana godziny emisji! Sprawdź, kiedy oglądać i co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 7. odcinek 5. sezonu serialu "Blondynka". Z powodu nagłej zmiany ramówki TVP1, przygody doktor Sylwii zostaną wyemitowane o innej niż dotychczas porze. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"BLONDYNKA" ODCINEK 7. SEZON 5. W NIEDZIELĘ, 15.01.2017 O GODZ. 21:00 W TVP1!

Najnowszy odcinek serialu "Blondynka" zostanie wyemitowany o innej porze! Ma to związek z decyzją władz TVP o tym, żeby w tzw. prime time wyemitować dokument Ewy Świecińskiej pt. "Pucz", opowiadający o zamieszaniu w Sejmie, które miało miejsce od 16 grudnia 2016 r. do 12 stycznia 2017 r. W związu z tym, "Blondynkę" będzie można oglądać po filmie, o godz. 21:00. Przesunięcie dotyczy też filmu po serialu - "Wymarzony ślub" zostanie pokazany o godz. 22:00.

Dokument o opozycji zamiast serialu "Blondynka"!Zobacz więcej

Odkąd w Majakach pojawił się Władysław Ciupak (Tomasz Sapryk), czyli Dino, Sylwia (Natalia Rybicka) nie może liczyć na ani chwilę spokoju. Wciąż ma też kontakt z Dawidem (Grzegorz Małecki), który w Warszawie przygotowuje młodych muzyków swojej Fundacji do letnich warsztatów, które mają odbyć się w Majakach.

W 7. odcinku 5. sezonu "Blondynki" Dawid wraca do Majaków, ale nie sam. Towarzyszy mu wspólniczka z Fundacji Coexist - Marta Retzer. Natomiast Dino nadal jest zadurzony w Sylwii i próbuje znaleźć sposób, żeby być jak najbliżej pani doktor. Stara się ją wciągnąć w proces produkcji dinozaurów, który rozkręca się na dobre w warsztacie Maneja (Tomasz Borkowski).

Na dodatek - wójt Traczyk (Andrzej Grabowski) wraca do gry. Oficjalnie zgłasza swoją kandydaturę na urząd wójta. Przerażony tym faktem Stec (Jakub Przebindowski) próbuje jeszcze raz namówić Sylwię, żeby też wystartowała w wyborach.

Marta Ścisłowicz: Mam nadzieję, że będzie kolejny sezon [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W domu doktora Fusa (Krzysztof Gosztyła) gruchnęła wieść: on i Jasiunia (Izabela Dąbrowska) dostali zaproszenie do Australii. Córka doktora bardzo chciałaby poznać nową żonę ojca. Jasiunia jest wniebowzięta, doktor wręcz przeciwnie...

Zobacz zapowiedź odcinka! Pamiętaj, że pora emisji jest zmieniona!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×