"Blondynka" sezon 4. Sylwia Kubus przestanie być... blondynką! [ZDJĘCIA]

Joanna Moro, która gra w serialu "Blondynka" opublikowała zdjęcia, na których ma brązowe włosy. Czy to oznacza, że jej bohaterka na dobre zrezygnuje z bycia blondynką?

Multimedia

Od trzeciego sezonu serialu "Blondynka" główną bohaterkę - Sylwię Kubus gra Joanna Moro (zastąpiła Julię Pietruchę). Właśnie trwają zdjęcia do 4. serii. Mają one miejsce w Białymstoku, Supraślu i w okolicach Warszawy.

CZYTAJ TAKŻE: CO WYDARZY SIĘ W NOWYM SEZONIE SERIALU "BLONDYNKA"? [WIDEO] "BLONDYNKA" I "O MNIE SIĘ NIE MARTW" BĘDĄ POKAZYWANE W RUMUNII!

Okazuje się, że nowy sezon będzie niósł za sobą wiele zmian. Aktorka na swoim profilu na Facebooku zamieściła zdjęcia, na których zaprezentowała nową fryzurę. - W nowych odcinkach "Blondynka" zmieni fryzurę... Mało tego! Sylwia częściej będzie sięgała po kobiece ciuszki - powiedziała Joanna Moro w jednym z wywiadów. Uderzająca zmiana wizerunku wiąże się z losami Sylwii, która w 4 serii stanie przed nowymi zawodowymi wyzwaniami i będzie musiała podjąć decyzję, która wpłynie także jej sprawy sercowe.

 • Sylwię czeka kolejny życiowy zwrot. To, co wydawało się, że będzie się pięknie rozwijać, czyli miłość do Krisa i próby wychowywania jego syna Antka, nie do końca się udaje. Ona znowu stanie przed wyborem: pozostać w związku czy spróbować zmierzyć się z samotnością? - zdradził reżyser Mirosław Gronowski.

Nowe odcinki "Blondynki" jesienią w TVP1!

Komentarze

Skomentuj
 • unklebens (gość)

  http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3916447,zmiany-personalne-w-diecezji-pelplinskiej-nowi-proboszczowie-wikariusze-lista,id,t.html

  30.06.2015 13:30
 • co to za blondynka bez blondynki (gość)

  joanna moro wolałam ją w blond mam nadzieje że w 5 sezonie blondynka zmieni się w blondynkę

  30.06.2015 12:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×