"Blondynka" sezon 5. odcinek 2. Sylwia poznaje Dawida. Co ich połączy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po tym, jak Sylwia dowiedziała się, że Eva Luna jest w ciąży, młoda pani doktor całkiem straciła nadzieję na szczęśliwy związek. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku 5. sezonu serialu "Blondynka"!

Multimedia

"BLONDYNKA" ODCINEK 2. SEZON 5. W NIEDZIELĘ, 11.12.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Sylwia (Natalia Rybicka) i Marcin (Michał Lesień) od długiego czasu mają się ku sobie, ale jak dotąd nie mogli znaleźć dla siebie wspólnej drogi bez przeszkód. Teraz okazało się, że Marcin będzie miał dziecko z Evą Luną (Karolina Piechota). Doktor Kubus nie chce mieć więc nic wspólnego z Marcinem i postanawia rozpocząć życie na nowo.

W 2. odcinku 5. sezonu serialu "Blondynka" Marcin wyjechał z Evą Luną, a doktor Kubus zostaje w lecznicy. Oddaje się pracy w schronisku i w wolierze dzikich ptaków przy leśniczówce. Jej ścieżki coraz częściej splatają się ze ścieżkami Dawida Springera (Grzegorz Małecki). Ich znajomość zaczyna się od konfliktu.

Jagna (Magdalena Schejbal) skończyła renowacje wszystkich świętych obrazów w kościele. Właściwie nic już jej w Majakach nie trzyma poza Andrzejem (Krystian Wieczorek), który proponuje jej, żeby zamieszkali razem. Oksana (Olga Sumska) odwiedza w areszcie Wójta (Andrzej Grabowski), który przez przekręty finansowe stracił swoją posadę. Ciężko jej żyć, brakuje pieniędzy, a trzeba utrzymać dom i dziewczynki. Wójt zapewnia, że jak tylko go wypuszczą, odzyska wpływy i wszystko będzie jak dawniej.

Pełniący obowiązki wójta Adam Stec (Jakub Przebindowski) proponuje Sylwii, żeby stanęła do wyborów na gospodarza Majaków. Sylwia nie ma wątpliwości odmawia. Tymczasem w domu Maneja (Tomasz Borkowski) alarm - Majka (Marta Ścisłowicz) rodzi!

BLONDYNKA - CZYTAJ TAKŻE:

GRZEGORZ MAŁECKI NOWYM BOHATEREM. SKRADNIE SERCE SYLWII? [WIDEO+ZDJĘCIA]
AKTORZY O NATALII RYBICKIEJ. PASUJE DO BLONDYNKI? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • z tym dawidem (gość)

    Oby Sylwia (Natalia rybicka ) była z Marcinem

    10.12.2016 20:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×