"Blondynka" sezon 5. odcinek 3. Sylwia będzie miała wypadek! [ZDJĘCIA]

Przed nami 3. odcinek piątego sezonu serialu "Blondynka". Tym razem zacznie się od dramatycznego wydarzenia z piękną blondynką w roli głównej... Sprawdźcie, co się stanie!

Multimedia

"BLONDYNKA" ODCINEK 3. SEZON 5. W NIEDZIELĘ, 18.12.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Sylwia (Natalia Rybicka) ma wypadek. Dziewczyna spada z konia na łące i na chwilę traci przytomność. Znajduje ją Kizior (Marcin Sztabiński), który próbuje wykorzystać sytuację, ale przepędza go Dawid (Grzegorz Małecki). Kiedy Sylwia otworzy oczy i zobaczy nad sobą pochylonego Dawida, spoliczkuje swojego wybawcę.

Czego szuka w Majakach Dawid Springer? Biega, słucha muzyki lasu i ptasich koncertów w wolierze. Rąbka tajemnicy uchyli Auguścikowej (Hanna Śleszyńska), gdy zapyta, czy jest w okolicy do kupienia dom lub siedlisko. Leśniczyna zaproponuje, żeby zainteresował się Domem Weselnym wójta Traczyka (Andrzej Grabowski).

BLONDYNKA - CZYTAJ TAKŻE:

GRZEGORZ MAŁECKI NOWYM BOHATEREM. SKRADNIE SERCE SYLWII? [WIDEO+ZDJĘCIA]
AKTORZY O NATALII RYBICKIEJ. PASUJE DO BLONDYNKI? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tymczasem Wójt wychodzi z aresztu bez postawionych zarzutów. Wraca na swoje puste podwórko. Bryczka sprzedana, koń u Dalmaty (Witold Dębicki), samochód zajął komornik, ale jest Samanta, Oksana, Natasza. Radość z powrotu nie trwa długo. Gdy Traczyk powie, że ludzie dzielą się na tutejszych i obcych, których trzeba przepędzić, Oksana (Olga Sumska) poczuje się tak dotknięta, że spakuje rzeczy i wyprowadzi się z córką do Sylwii i Jagny.

Manejowi (Tomasz Borkowski) i Majce (Marta Ścisłowicz) rodzi się syn Arnold. W nocy przy akompaniamencie orkiestry świętuje cała lecznica i nieoczekiwany gość Wójt Traczyk.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×