"Blondynka" sezon 5. odcinek 4. Sylwia walczy o konie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 4. odcinek piątego sezonu serialu "Blondynka". Tym razem Sylwia musi walczyć o konie, szczególnie, że w okolicy pojawia się handlarz koniną! Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

"BLONDYNKA" ODCINEK 4. SEZON 5. W NIEDZIELĘ, 25.12.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Sylwia (Natalia Rybicka) walczy o godny los starych koni, którymi opiekuje się razem z Waniukiem (Szymon Leśniak). Brakuje pieniędzy na paszę i lekarstwa. Kiedy w stanicy pojawia się handlarz koniną, Sylwia wpada we wściekłość i przepędza rzeźnika. Musi rozwiązać ten problem sama.

Natalia Rybicka: Nie wiedziałam, że staram się o rolę Blondynki [WIDEO]Zobacz więcej

Wójt (Andrzej Grabowski) nie chce oddać łóżka do masażu, dlatego Oksana (Olga Sumska) z córką wciąż mieszkają u Jagny. Dla Jasiuni to trochę za blisko jej sypialni. Pani doktorowa jest zazdrosna, bo doktor znowu udaje, że boli go ramię i zamawia masaż u Ukrainki. Jasiunia (Izabela Dąbrowska) nie godzi się, żeby zabieg odbywał się w ich małżeńskim łożu.

Dawid (Grzegorz Małecki) spotyka się z wójtem w Domu Weselnym pyta o możliwość kupna lub wynajmu lokalu. Chce tu stworzyć ośrodek edukacji muzycznej dla sierot wojennych. Wójt, który na początku chce go pogonić szpadlem, na wieść o możliwym interesie rozchmurza się.

Marta Ścisłowicz: Mam nadzieję, że będzie kolejny sezon [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Elwirka (Katarzyna Ankudowicz) marzy o własnym salonie kosmetycznym. Znalazła już odpowiedni lokal, ale na przeszkodzie stoi brak funduszy na remont, czynsz i wyposażenie. Kiedy spalą na panewce próby pożyczki, młoda leśniczyna namówi męża, żeby sięgnąć po odłożony na czarną godzinę rodzinny skarb.

W wolierze dzikich ptaków trwają przygotowania do wizyty komisji, która ma zadecydować o przyznaniu dalszych funduszy. Sylwia ma pełne ręce roboty, a w dodatku pod jej opiekę trafia nowy pacjent. To suka, którą Dawid znalazł przywiązaną drutem kolczastym do drzewa. Kiedy Dawid wyjedzie do Warszawy - Gama, zostanie w lecznicy. Razem z panią doktor.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Monia (gość)

    Co za piosenkę śpiewa Tereska?

    25.12.2016 21:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×