"Blondynka" sezon 5. odcinek 5. Nieoczekiwany gość w Majakach i Park Dinozaurów [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 5. odcinek piątego sezonu serialu "Blondynka". Tym razem w Majakach pojawi się nieoczekiwany gość, który będzie miał ambitne plany... Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

"BLONDYNKA" ODCINEK 5. SEZON 5. W NOWY ROK, 01.01.2017 O GODZ. 20:25 W TVP1!

W Majakach pojawia się nieoczekiwany gość - Władysław Ciupak (Tomasz Sapryk), dla przyjaciół Dino. Wyjechał z Polski trzydzieści lat temu do Niemiec. Dorobił się i wrócił, bo chce zbudować w okolicy Park Dinozaurów i znaleźć sobie nową żonę. W obu tych sprawach liczy na pomoc kolegi ze szkolnej ławy Technikum Rolniczego, byłego wójta - Marcela Traczyka (Andrzej Grabowski).

Natalia Rybicka jako doktor Sylwia Kobus. Dużo zdjęć z planu serialu! [GALERIA]Zobacz więcej

Pierwsze spotkanie Dina i Traczyka ma dramatyczny przebieg. Dino potrąca kabrioletem wójta, który przypiął właśnie do roweru łóżko do masażu i chciał je odwieźć Oksanie (Olga Sumska). W wyniku kolizji łóżko zostało zniszczone. Oksana nie będzie chciała jednak słuchać wyjaśnień wójta.

Nieoczekiwanie w sprawę budowy Parku Dinozaurów zostaną wplątane Sylwia (Natalia Rybicka), Jagna (Magdalena Schejbal), a nawet Majka (Marta Ścisłowicz). Dino jest oczarowany urodą Sylwii. Zaprasza ją na kolację, by omówić szczegóły produkcji figur przedpotopowych gadów. Jagna i Majka namawiają przyjaciółkę, żeby się zgodziła. Dla każdej z nich inwestycje Dina są szansą na przyszłość w Majakach.

Zobacz galerię

Grzegorz Małecki nowym bohaterem! Skradnie serce Blondynki? [WIDEO]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×