"Blondynka" sezon 7. Sylwia i Dawid dojrzeją do poważnych decyzji? Kiedy premiera w TV? [CO SIĘ WYDARZY]

Już niedługo premiera nowego, siódmego już sezonu serialu "Blondynka". W życiu Sylwii dojdzie do niemałych zawirowań! Czego możemy spodziewać się w nowych odcinkach? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Blondynka" sezon 7. odcinek 1. w niedzielę, 2.12.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Szósty sezon serialu "Blondynka" zakończył się wypadkiem Sylwii (Natalia Rybicka), po którym Dawid (Grzegorz Małecki) przerwał swoje tournee. Czy te chwile grozy sprawiły, że obydwoje dojrzeją do poważnych decyzji. W siódmym sezonie Sylwia i Dawid będą myśleli o wspólnym życiu i zalegalizowaniu związku…
Jednak "życie to pudełko czekoladek, i nigdy nie wie się, na co się trafi…" - i tak właśnie niespodziewanie w życiu Sylwii pojawi się jeszcze jeden mężczyzna, który wywoła spore zamieszanie…

Trwają zdjęcia do nowych odcinków serialu TVP. Kiedy premiera? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W sprawach zawodowych doktor Kubus nie zwolni tempa. W Majakach cały czas coś się dzieje, a ona, chcąc, nie chcąc będzie brała w tym udział. Oczywiście przy rozwiązywaniu problemów może zawsze liczyć na pomoc Komendant Zioło (Ewa Konstancja Bułhak).

"Blondynka" sezon 7. - co się wydarzy?

W nowych odcinkach doktor Fus (Krzysztof Gosztyła) i Jasiunia (Izabela Dąbrowska) wprawdzie odzyskają dom, lecznicę i święty spokój. Ale czy zamieszkają w nim? Wójtowi Traczykowi (Andrzej Grabowski) marzy się kariera wyższego szczebla… Oczywiście będzie musiał przekonać do swojej decyzji Oksanę (Olga Sumska)… Czy będzie trudno? Po romansowych wpadkach z podpułkownik Kaśką, Manej (Tomasz Borkowski) i Majka (Marta Ścisłowicz) rozpocznają nowy rozdział w życiu… Czy uda im się stworzyć związek, w którym nadal będzie miejsce na zaufanie, miłość i szacunek?

Sylwia stanie na ślubnym kobiercu? Czy to koniec serialu? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Jagna (Magdalena Schejbal) i Andrzej (Lesław Żurek) będą musieli się sprawdzić w roli świeżo upieczonych rodziców. Przed nimi nieprzespane noce, walka z kolkami i lęk przed wszelkimi chorobami. Auguścik (Krzysztof Pluskota) i Elvirka (Katarzyna Ankudowicz) wiodą spokojne życie. Ona spełnia się w salonie fryzjerskim, a „Michałek” stoi na straży naturalnych zasobów leśnych… ale i niespodziewanie otrzyma propozycję awansu… Czy ją przyjmie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Blondynka z 28-letnią Natalią Rybicką najlepszy serial 2018/2019 roku w TVP 1

    10.11.2018 12:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×