"Blondynka" sezon 7. Sylwia stanie na ślubnym kobiercu? Czy to koniec serialu? [CO SIĘ WYDARZY]

Chociaż do premiery 7. sezonu serialu "Blondynka" jeszcze sporo czasu, to już teraz docierają do nas pierwsze przecieki z planu produkcji! Zobaczcie, czego spodziewać się po nowych odcinkach "Blondynki"!

Multimedia

"BLONDYNKA" - SPRAWDŹCIE PROGRAM TV

Szósta seria serialu "Blondynka" zakończyła się w marcu 2018 roku. W ostatnim odcinku 6. sezonu "Blondynki" Sylwia budzi się w szpitalu. Jest przy niej Dawid, który na wieść o wypadku przerwał tournee. Obrażenia pani doktor nie są poważne. Nieco dłużej potrwa leczenie magistra Żyro. Tymczasem w Majakach trwają przygotowania do obchodów 300 - lecia parafii.

Jeszcze nie wiemy, co spotka bohaterów w 7. sezonie "Blondynki", ale właśnie w sieci pojawiły się zdjęcia z planu, które opatrzono krótkim komentarzem: Czy to sen czy jawa?. Na zdjęciach widzimy Sylwię (Natalia Rybicka), która bierze ślub z Dawidem (Grzegorz Małecki)! Czyżby kolejny ślub w Majakach?

Trwają zdjęcia do nowych odcinków serialu TVP. Kiedy premiera? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Czy oznacza to, że Sylwia i Dawid będą razem na dobre i złe? Tego nie wiemy, ale już teraz można spekulować, że ślub tej dwójki byłby idealnym zwieńczeniem serialu. Z pewnością tego chcieliby fani. Ale z drugiej tak spektakularny koniec mógłby oznaczać również... koniec serialu? Czy 7. sezon "Blondynki" będzie jednocześnie sezonem finałowym? Przekonamy się już wkrótce!

Czekacie na nowe odcinki "Blondynki"?

"BLONDYNKA" SEZON 7 NA ANTENIE TVP1 POJAWI SIĘ W GRUDNIU 2018 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    Blondynka 8 sezon będzie finałowym z Natalią Rybicką już to było wiadomo w maju 2018 roku że powstaną kolejne dwa sezony blondynki TVP

    29.08.2018 12:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×