"Blondynka" sezon 7. Trwają zdjęcia do nowych odcinków serialu TVP. Kiedy premiera? [CO SIĘ WYDARZY]

Telewizja Polska właśnie pracuje nad nowymi odcinkami swojego największego hitu, czyli serialu "Blondynka", który od wielu lat przyciąga przed telewizory wiernych widzów. Co się wydarzy w nowych odcinkach? Sprawdźcie, kto pojawił się na planie 7. sezonu "Blondynki"!

Multimedia

"BLONDYNKA" - SPRAWDŹCIE PROGRAM TV

W Supraślu właśnie trwają zdjęcia do nowej odsłony "Blondynki", chociaż na szczęście wielkich roszad obsadowych nie będzie. W tytułowej roli wciąż będziemy oglądać Natalię Rybicką, która doskonale sprawdziła się jako Sylwia Kubus w poprzednich sezonach serialu.

Ruszyły zdjęcia do 7. sezonu! Wy też możecie zagrać z Natalią Rybicką - jak się zgłosić? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Natalii Rybickiej towarzyszyć będą m.in. Andrzej Grabowski, Grzegorz Małecki, Izabela Dąbrowska, Tomasz Borkowski, Witold Dębicki, Anna Smołowik, Olaf Lubaszenko, Sławomir Zapała, Lesław Żurek, Magdalena Schejbal, Marian Dziędziel, Rafał Rutkowski, Marta Ścisłowicz. Za reżyserię, bez zmian, odpowiada Mirosław Gronowski.

Szósta seria serialu "Blondynka" zakończyła się 18 marca 2018 roku i liczyła 13 odcinków. W ostatnim odcinku 6. sezonu "Blondynki" Sylwia budzi się w szpitalu. Jest przy niej Dawid, który na wieść o wypadku przerwał tournee. Obrażenia pani doktor nie są poważne. Nieco dłużej potrwa leczenie magistra Żyro. Tymczasem w Majakach trwają przygotowania do obchodów 300 - lecia parafii.

Będzie 7. sezon serialu! Czy Natalia Rybicka zostanie w obsadzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jeszcze nie wiemy, co wydarzy się w 7. sezonie "Blondynki", ale twórcy z pewnością mają kilka asów w rękawie. Na razie napisali o nowych odcinkach:

Kochani , dzień za dniem mija i już prawie trzy miesiące zdjęć do siódmego sezonu @Blondynka-serial TVP, Natalia Rybicka (główna rola) za nami… Pogoda nas nie rozpieszczała… Upał, ulewy naprzemiennie psuły plany…ale udało się... Z taką ekipą, wszystko się uda! Na Blondynkę 7 zapraszamy na początku grudnia…do TVP1.

"BLONDYNKA" SEZON 7 NA ANTENIE TVP1 POJAWI SIĘ W GRUDNIU 2018 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kocio (gość)

    Czyli w Grudniu już będzie mój Serial ulubiony To cieszę się bardzo

    05.11.2018 18:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×