"Blondynka" sezon 8. Jak Marta Żmuda Trzebiatowska odnajduje się w roli Sylwii Kobus? Sprawdźcie relację i zdjęcia z planu!

Trwają zdjęcia do 8. sezonu serialu "Blondynka", który tym razem zaskoczy widzów odtwórczynią roli głównej bohaterki Sylwii Kobus. Teraz w tę postać będzie wcielać się Marta Żmuda Trzebiatowska. jak poradzi sobie z rolą? Czy czuje presję? Tego dowiecie się z relacji z planu, którą prezentujemy!

Multimedia

"BLONDYNKA" SEZON 8 - RELACJA Z PLANU

Ekipa serwisu poranny.pl miała okazję wybrać się do Supraśla, gdzie od lat realizowane są kolejne odcinki "Blondynki". Dlaczego po raz kolejny zmieniła się aktorka grającą główną bohaterkę? Przypomnijmy, że wcześniej w postać Sylwii Kobus wcielały się Julia Pietrucha, Joanna Moro oraz Natalia Rybicka. Czemu dochodzi do zmian wyjaśnił reżyser "Blondynki", Mirosław Gronowski:

Nie zauważyłem, że jest już czwarta aktorka. To jest cały czas blondynka, ta sama osoba, która ma ten sam charakter i to samo podejście do życia i do wszystkich kłopotów, które się pojawiają. Trochę bardziej los powoduje zmiany, niż ja sam. Ale przyznaję, tym razem jest szansa na blondynkę trochę liryczną niż dotąd i osadzoną w sytuacjach trochę bardziej melodramatycznych.

Marta Żmuda Trzebiatowska na pierwszych oficjalnych zdjęciach z planu! Pasuje do tej roli?Zobacz więcej

Czy Marta Żmuda Trzebiatowska boi się porównań do wcześniejszych aktorek i tego czy widzowie zaakceptują ją w roli Sylwii Kobus?

Wiem, że niektórym nie spodoba się, że to ja jestem nową Blondynką, ale mają do tego prawo. Postaram się ich przekonać do siebie. Jeśli chociaż uda mi zaskarbić sympatię 30 procent z nich, to będzie duży sukces. Oczywiście dam mojej bohaterce coś od siebie, bo to jest niemożliwe, by nie dać jej czegoś takiego swojego. Powiedziałam reżyserowi, że chciałabym w jej zachowaniu odnaleźć więcej sytuacji komediowych.

"Blondynka" z 8. sezonem na antenę TVP powróci w grudniu. Jak zapewniają twórcy - będzie się działo! Małżeństwo Sylwii i Dawida (Grzegorz Małecki) przejdzie kryzys. Pojawiają się bowiem nowy znajomy weterynarz, którego zagra mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej (Kamil Kula) oraz szefowa fundacji Dawida. W tej roli zobaczymy Anetę Todorczuk. Pojawi się też wątek sensacyjny. Jest na co czekać!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fanka (gość)

    zobaczymy i ocenimy ponieważ jak do tej pory najlepiej pasowała i grała Natalia Rybicka i myślę ze już nikt jej pobije fajna aktorka ładna Marta też ładna ale czy pasuje do tej roli

    22.07.2019 12:58
  • gość (gość)

    Marta Żmuda Trzebiatowska w roli 27-letniej Sylwii Kubus z Majaków na Podlasiu w serialu Blondynka idealnie wcieli się w Główną Bohaterkę

    21.07.2019 21:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×