"Blondynka" sezon 9, odcinek 101. Dawid wybudza się ze śpiączki i wyrzuca Martę ze szpitala! Wójt ciągle knuje [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 2. odcinek 9. sezonu serialu "Blondynka". Dawid wybudza się ze śpiączki i wyrzuca Martę ze szpitala! Wójt ciągle knuje. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 101. odcinku "Blondynki".

Multimedia

"Blondynka" sezon 9. odcinek 101. w piątek, 15.01.2021 o godz. 21:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W 101. odcinku serialu "Blondynka" Dawid wybudza się w szpitalu. Zamiast Sylwii, zastaje oczekującą przy sobie Martę. Dowiaduje się, że Marta powiedziała Sylwii o dziecku. Wpada w szał, wyrzuca Martę za drzwi i nim ktokolwiek mógłby się zorientować, ucieka ze szpitala. Tymczasem Sylwia dowiaduje się, że Dawid się obudził. Natychmiast pojawia się w szpitalu, ale nie zastaje tam męża. Gdy dowiaduje się, że Marta była przy Dawidzie w chwili jego wybudzenia, postanawia, że poczeka, póki Dawid sam jej nie odnajdzie...

Na czas leczenia nogi Jasiuni, Doktor mimowolnie staje się władcą kuchni. Na jego głowie jest teraz gotowanie, co jest dla niego i domowników kwestią co najmniej niepokojącą. Doktor okazuje się nienajgorszym kucharzem, kiedy idzie o potrawy nieskomplikowane. Gdy przychodzi jednak pora obiadu, w akcie desperacji prosi o pomoc równie niekompetentnych kucharzy _ Kozyrę i księdza Błażejczyka.

Dawid jest w śpiączce! Sylwia dowiaduje się, że Marta jest w ciąży z Dawidem!Zobacz więcej

Traczyk i Pan Tanaka ponownie spotykają się w restauracji TOKYO. Inwestor informuje wójta, że planuje wykupić ziemię pod nową fabrykę na terenie Majaków. Zaleca przy tym, by Traczyk wykonał we wsi tak zwany fokus. Uważa za istotne, by wiedzieć co mieszkańcy kochają w Majakach, tak by można ich potem nakłonić do sprzedaży ziemi. Nowy plan podoba się Traczykowi, który sam przeprowadza fokus z mieszkańcami Majaków. Bardzo się rozczarowuje, gdy od mieszkańców dowiaduje się jedynie, czego nie cierpią w swoim codziennym życiu.

Sytuację stara się ratować Żorżeta. Gdy pokazuje Traczykowi wyniki swojego fokusu, ten wścieka się. Uznaje, że Majaki potrzebują rzecznika. Ogłasza w tej sprawie konkurs. Z czego skwapliwie korzysta Majka... Auguścikowa niepokoi się niezrozumiałym zachowaniem męża. Stale obserwuje narzeczonego, który powoli zaczął zadomawiać się w lesie. Majka, Manej i Paweł pracują nad otwarciem hotelu wakacyjnego dla zwierząt. Wspólnie uruchamiają program - Kochaj nie porzucaj, zgodnie z którym w schronisku miałyby być przechowywane psy właścicieli, którzy wyjeżdżają na wakacje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×