"Blondynka" sezon 9, odcinek 102. Marta jednak nie jest w ciąży z Dawidem! Sylwia wybaczy swojemu mężowi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 3. odcinek 9. sezonu serialu "Blondynka". Marta jednak nie jest w ciąży z Dawidem! Sylwia wybaczy swojemu mężowi? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 102. odcinku serialu "Blondynka"!

Multimedia

"Blondynka" sezon 9. odcinek 102. w piątek, 15.01.2021 o godz. 21:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W 102. odcinku serialu "Blondynka" Dawidowi udaje się rozmówić z Martą, która pod naciskiem przyznaje, że zmyśliła historię o dziecku by móc się do niego zbliżyć. Nie życzy sobie, żeby dziewczyna kiedykolwiek znowu miała pojawić się w jego życiu.

W Majakach pojawia się tajemniczy fotograf; okazuje się, że to Jacek, wnuk Doktora, który przyjechał do Majaków z Australii, by spędzić u dziadków swój gap-year. Jasiunia i doktor choć zaskoczeni z radością witają go swoim domu. Obecność Jacka sprawia, że Fus przypomina sobie, jak to jest być dziadkiem. Majka mianowana przez Traczyka rzecznikiem Majaków proponuje, żeby wypromować wieś w social-mediach. Podpowiada wójtowi, żeby zrealizować sesją zdjęciową.

Dawid wybudza się ze śpiączki i wyrzuca Martę ze szpitala! Wójt ciągle knujeZobacz więcej

Traczyk fotografując się na tle kościoła spotyka starego znajomego – Dino, który okazuje się być wysłannikiem pana Tanaki. Ma pomóc wójtowi w nakłanianiu ludzi do sprzedaży ziemi pod przyszłą fabrykę podzespołów. Auguścik znajduje w lesie rannego charta, który wpadł we wnyki polując na jelenia – Króla Puszczy. Michał prosi o pomoc Sylwię. Gdy ta zjawia się na miejscu, po psie nie ma już śladu. Chart zerwał wnyki i wymknął się leśniczemu.

Struś pochłonięty oczyszczaniem sumienia i środowiska, wpada na chwytliwy slogan, który może pomóc wypromować ideę niezaśmiecania lasów. Pod inicjatywą Sydneya entuzjastycznie podpisuje się doktor, który razem z Jackiem bierze się za rozpowszechnianie akcji.

Dawid nie rezygnuje z przekonywania Sylwii o swojej niewinności. Sylwia wraca do domu. Na ganku wita ją Dawid… z pierogami Jasiuni. Wygląda na to, że ich życie wreszcie może wrócić na właściwe tory.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    odcinek 3(103) sezonu 9 Serialu Blondynka będzie 22 stycznia 2021 roku

    17.01.2021 18:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×