"Blondynka" sezon 9, odcinek 104. Nowa pora emisji serialu! Co dalej z Dawidem i Sylwią?[STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 5. odcinek 9. sezonu serialu "Blondynka". Nowa pora emisji serialu! Co dalej z Dawidem i Sylwią? Sprawdźcie, co wydarzy się w 104. odcinku serialu "Blondynka"!

Multimedia

"Blondynka" sezon 9. odcinek 104. w piątek, 5.02.2021 o godz. 21:40 w TVP1! - sprawdź program tv

W 104. odcinku serialu "Blondynka" problemy Sylwii i Dawida z Martą zdają się nie mieć końca. Gdy Sylwia odkrywa, że to ona ukradła tabliczkę fundacji Coexist, prosi męża, żeby ostatecznie rozmówił się z dawną koleżanką z pracy. Dawid odnajduje Martę w leśniczówce. Dowiaduje się, że kobieta nie ma zamiaru opuszczać Majaków.

Jasiunię nawiedza koszmar. We śnie płynie łódką po zalewie, w miejscu, gdzie kiedyś były Majaki. Spogląda w wodę i widzi wieś zatopioną i cichą. Spod tafli spogląda na nią Traczyk uśmiechając się złowieszczo. Po przebudzeniu Jasiunia czuje, że trzeba ratować Majaki. Zakłada partię Bab… Otrzymawszy "swoją" połowę listu Partyka przychodzi pod bramę Dalmaty, który też trzyma w dłoni fragment zapisanej kartki. Udaje mu się przekonać sąsiada, żeby wymienili się połówkami listu i poznali prawdę o swoim pochodzeniu. W leśniczówce biznes Elwirki zaczyna się rozkręcać. Dziewczyna sugeruje Auguścikowej przeprowadzkę, ta czując, że wyganiana jest z własnego domu, stanowczo odmawia. Rozsierdzona biegnie do obozowiska Sydneya.

Dawid i Sylwia próbują znowu być małżeństwem. Ich życie wróci do normy?Zobacz więcej

Gdy Auguścik dowiaduje się, o potencjalnej wyprowadzce mamusi, wpada w lekką panikę. Stan ciężko chorej suki Maneja – Sary gwałtownie pogorszyła się. Rokowania nie są dobre. Wydaje się, że jedyną szansą na uratowanie suczki jest eksperymentalny przeszczep. Sylwia sądzi, że jest na to za późno, bo nie wiadomo jak długo trzeba by czekać na dawcę.

Manej chwyta się tej możliwości i ukrywając prawdziwy motyw, adoptuje ze schroniska suczkę Diunę z zamiarem użycia jej nerki dla chorej Sary. Do Majaków na wakacje przyjeżdża Jagna z synkiem Feliksem. Zanim odwiedzi przyjaciółki idzie do kościoła. Ksiądz Błażejczyk zaskoczony i szczęśliwy wita ją serdecznie. Szybko jednak rozczarowuje się, gdy widzi, że nie ma z nimi Andrzeja – jego krewniaka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×