Blondynka z reklamy Play ma męża i córeczkę!

Barbara Kurdej-Szatan, czyli blondynka z reklamy Play, prowadzi szczęśliwe życie rodzinne u boku męża i córeczki.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan, znana przede wszystkim z reklamami marki Play, udzieliła Onetowi wywiadu, w którym zgodziła się opowiedzieć o swoim życiu rodzinnym. Aktorka zdradziła również, że według niej idealny mężczyzna powinien być opiekuńczy, szczery, lubiący wyzwania, z poczuciem humoru, cierpliwy. Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że miała szczęście poznać takiego.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: BLONDYNKA Z REKLAMY PLAY U KUBY WOJEWÓDZKIEGO! [ZDJĘCIA] [/sc] - Oczywiście, nawet dwóch! To mój mąż i mój tata. Rafał jest wspaniałym ojcem, bez najmniejszego problemu zostaje z naszą córcią całkiem sam i świetnie się nią opiekuje. Jest szczery, zawsze mi doradza i mówi śmiało, co myśli. Dużo się razem śmiejemy! Z kolei mój tata to oaza cierpliwości, bezproblemowy, otwarty, nie złości się z powodu zarysowanego albo potłuczonego auta, a to u mężczyzn rzadkość. Barbara Kurdej-Szatan, czyli blondynka z reklamy Play, wyznała również, co jest dla niej największym wyzwaniem w życiu.

- Wychowanie córci - codziennie wygrywam! No... może czasem ona. Wychowanie dziecka to ogromna odpowiedzialność. Kształtujemy teraz charakter Hani i jej osobowość, dlatego uważamy na każde słowo, które przy niej wypowiadamy, powściągamy nerwy. I przede wszystkim doceniamy Hanię, mówimy, że jest najwspanialsza na świecie.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • kocisek@...

    O Boże ona ma męża???I córeczkę???A my głupi myśleliśmy że ona siedzi w tym salonie PLAY non stop i rozmawia z sławnymi osobami kupującymi tam telefony...

    16.10.2013 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×