"Blood & Water". Powstanie 2. sezon serialu Netflix z RPA. Co czeka Puleng Khumalo w nowych odcinkach?

"Blood & Water", czyli młodzieżowy serial Netflix z RPA został przedłużony. Historia dzieciaków z Parkhurst College będzie kontynuowana w 2. sezonie. Co czeka Puleng i pozostałych uczniów w nowych odcinkach?

Multimedia

Netflix zamówił 2. sezon "Blood & Water"

Jeszcze wrócimy do prestiżowego liceum dla elity i uzdolnionej młodzieży w Kapsztadzie. Serial "Blood & Water" doczeka się 2. sezonu, w którym zobaczymy dalsze losy Puleng (Ama Qamata) i pozostałych uczniów Parkhurst College.

Kolejny młodzieżowy serial na Netflix. Skandaliczne życie nastolatków z Kapsztadu już skradło serca widzów?Zobacz więcej

W 1. sezonie Puleng Khumalo (Ama Qamata) podejrzewała, że jedną z uczennic prestiżowej szkoły w Kapsztadzie jest jej porwana 17 lat temu starsza siostra. W nowych odcinkach Puleng i Fikile mają poradzić sobie z konsekwencjami konfrontacji, ale kolejnych tajemnic i dramatów nie zabraknie.

W 2. sezonie "Blood & Water" ponownie wystąpią: Khosi Ngema, Ama Qamata, Natasha Thahane, Gail Mabalane, Cindy Mahlangu, Thabang Molaba, Arno Greeff i Dillon Windvogel. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy aktorzy będą mogli wrócić na plan.

Serial "Blood & Water" składa się z sześciu odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×