"Blood & Water" to kolejny młodzieżowy serial Netflixa. Skandaliczne życie nastolatków z Kapsztadu skradło serca widzów?

"Blood & Water", czyli serialowa nowość Netflixa z RPA cieszy się sporą popularnością. Pochłonięci skandalicznym życiem nastolatków z Kapsztadu widzowie pytają już o kolejne odcinki. Czy "Blood & Water" powtórzy sukces hiszpańskiej "Szkoły dla elity"?

Multimedia

20 maja br. na Netflix zadebiutował kolejny serial młodzieżowy. Akcja "Blood & Water" toczy się w Parkhurst College, prestiżowym liceum dla elity i uzdolnionej młodzieży w Kapsztadzie. "Blood & Water" opowiada historię 16-letniej Puleng Khumalo (Ama Qamata), która robi wszystko, by przenieść się do tej szkoły, bo podejrzewa, że jedną z uczennic jest jej porwana 17 lat temu starsza siostra.

Widzowie zachwyceni nowym serialem Netflixa! To nie jest typowa teen dramaZobacz więcej

"Szkoła dla elity" utorowała "Blood & Water" drogę do sukcesu. Opowieść o skandalicznym życiu nastolatków z Kapsztadu zdarzyła już skraść serca wielu widzom. Teen drama z RPA może dzięki temu doczekać się kolejnego sezonu. Czy tak jednak się stanie? Netflix na razie nie odnowił "Blood & Water" na kolejny sezon, ale dla niektórych to tylko kwestia czasu.

Serial obejrzany w jeden dzień, czekam na więcej

Szybko się go ogląda mimo że odcinki trwają dość długo. Nawet polubiłam Puleng, ciekawie zakończyli i mam nadzieję na drugi sezon.

Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam, bo byłam mentalnie przygotowana na młodzieżową produkcję niskich lotów, która będzie jedynie stratą czasu, a naprawdę się wciągnęłam. W serialu są niedociągnięcia, aczkolwiek nie rażą one w oczy i nie przeszkadzają w czerpaniu przyjemności z seansu. Biorąc pod uwagę inne tego typu produkcje Netflixa, zdecydowanie polecam

Serial "Blood & Water" składa się z sześciu odcinków. Pierwszy z nich został udostępniony przez Netflixa na YouTube.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×