Bo w rodzinie jest siła

"Bo w rodzinie siła". Ida Nowakowska z synkiem zaśpiewa podczas koncertu TVP! Na scenie wystąpią: Edyta Górniak, Krzysztof i Chris Cugowscy, Katarzyna Cerekwicka i inni

Zobacz zdjęcia z koncertu TVP "Bo w rodzinie siła", którego telewizyjna premiera już 6 stycznia, czyli w święto Trzech Króli. Wydarzenie poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. Na scenie wystąpią: Edyta Górniak, Krzysztof i Chris Cugowscy, Ida Nowakowska, Katarzyna Cerekwicka i inni.

16.12.2021Bo w rodzinie jest siła

Przeczytaj także:

Opole 2022. Debiut Katarzyny Cichopek, spektakularna kreacja Haliny Mlynkovej, Katarzyna Żak i recital Justyny Steczkowskiej. Tak wyglądał kultowy opolski festiwal!

Opole 2022, czyli święto polskiej muzyki powoli zbliża się do końca. 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu jak zawsze był magiczną podróżą! Podczas tegorocznego konkursu swój debiut miała Katarzyna Cichopek, której partnerował na scenie Maciej Kurzajewski. Widzowie mieli szansę również podziwiać wyjątkowy recital Justyny Steczkowskiej, a także występ Maryli Rodowicz, Anny Wyszkoni, Krzysztofa Cugowskiego, Haliny Mlynkovej i wielu innych! Zobacz zdjęcia z wyjątkowego festwialu.

20.06.2022Opole 2022

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×