"Bo we mnie jest seks". Maria Dębska jako polska Marylin Monroe! Kiedy premiera filmu o Kalinie Jędrusik w kinach?

W tym roku przypada 90. rocznica urodzin Kaliny Jędrusik. W Warszawie zakończyły się właśnie zdjęcia do filmu "Bo we mnie jest seks", w którym w roli głównej wystąpi Maria Dębska. Prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu!

Multimedia

Maria Dębska jako Kalina Jędrusik

"Bo we mnie jest seks" w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz to historia artystki, która stała się symbolem niezależności nie tylko dla kobiet. Kalina Jędrusik, czyli polska Marylin Monroe – te dwa nazwiska zestawiano ze sobą nie bez powodu. Skandale obyczajowe, elektryzujący seksapil, kultowe anegdoty. W rolę tej niezwykłej gwiazdy polskiego kina wcieliła się Maria Dębska.

Maria Dębska - kim jest odtwórczyni roli Weroniki z serialu Polsatu? Co o niej wiemy? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W filmie pojawią się postaci z otoczenia Jędrusik, w tym Stanisław Dygat, Jeremi Przybora, Barbara Krafftówna, Kazimierz Kutz, Tadeusz Konwicki. Pojawi się również Władysław Gomułka.

Zdjęcia realizowano w Warszawie, m.in. w Parku Rydza-Śmigłego, na ul. Czackiego i Smoczej, Pl. Konstytucji, na terenie kina "Tęcza", w przestrzeni basenu w Pałacu Młodzieży (PKiN), w Teatrze Polskim, Teatrze Wielkim – sali im. Młynarskiego, na Torze Służewiec. Premiera kinowa zaplanowana jest na 2021 rok.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×