bob odenkirk

"Better Call Saul". Tej postaci w ogóle miało nie być. Twórca opowiada, co zdecydowało o wprowadzeniu jej do fabuły

Spin-off serialu "Breaking Bad", czyli znakomity "Better Call Saul" dziś jest trudny do wyobrażenia bez jednej postaci. Mowa rzecz jasna o Lalo Salamanca, który jest wspominany jeszcze w "Breaking Bad". Okazuje się, że twórca spin-off'u wcale nie planował wprowadzenia tego bohatera. Jak więc doszło do tego, że możemy podziwiać talent Tony'ego Daltona?

04.05.2022Better Call Saul

"Better Call Saul". Wątek jednej postaci zakończył się w mgnieniu oka. Twórcy wyjaśniają, dlaczego!

"Better Call Saul", spin-off jednego z najlepszych seriali ostatnich lat czyli "Breaking Bad" chyli się ku końcowi. Jak to w finałowych sezonach bywa, twórcy starają się domknąć wiele wątków - z różnym skutkiem. Decyzja o losach jednej z kluczowych dla fabuły postaci wzburzyła fanów. Twórcy postanowili więc wyjaśnić, co nimi kierowało i skąd taka, a nie inna decyzja. Uwaga - spojlery!

02.05.2022Better Call Saul

"Better Call Saul". Finałowy sezon będzie obfitował w niespodzianki. Powrót Heisenberga i Pinkmana to jeszcze nic! Co szykują twórcy serialu?

"Better Call Saul" to odnoszący sukces spin-off kultowego już dziś serialu "Breaking Bad". Na Netflix trafiły pierwsze odcinki z finałowego sezonu. Niedawno media obiegła wieść, że powrócą Bryan Cranston i Aaron Paul jako Walter White i Jesse Pinkman. Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Co szykują twórcy?

21.04.2022Better Call Saul

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×