Bobbi Kristina udowadnia, że nie jest grzeczną dziewczynką

Sprawa romansu między córką Whitney Houston a jej prawie-bratem staje się coraz bardziej gorąca!

CZYTAJ TAKŻĘ: BOBBI KRISTINA MA ROMAS ZE SWOIM "BRATEM"? BOBBI KRISTINA: TO NIE KAZIRODZTWO!

Najpierw babcia 19-latki zarzuciła, że to związek kazirodczy, na co wnuczka publicznie odpyszczyła, że "gwiżdże na zdanie babci", i miesiąc po śmierci matki w tajemnicy zaręczyła się z 22-letnim Nickiem Gordonem. Cissy Houston jest radykalnie temu przeciwna, podobnie jak przed laty nie wierzyła w szczęśliwą przyszłość swojej córki u boku Bobby`ego Browna. Tym razem babcia próbowała skłonić wnuczkę chociaż do długiego narzeczeństwa, by uniknąć problemów z nieudanym małżeństwem - przekonują amerykańskie media. Niestety, nie może liczyć na pokorę wnuczki...

Bobbi Kristina zapewniła, że zdanie babci nie ma dla niej znaczenia, bo nie potrzebuje jej błogosławieństwa, by poślubić Nicka. I wszystko wskazuje, że zamierza to wkrótce zrobić, mimo argumentów rodziny, że upłynęło za mało czasu od śmierci matki i takie postępowanie może bardzo zaszkodzić Bobbi Kristinie.

CZYTAJ TAKŻE: BOBBI KRITINA BIERZE WSZYSTKO PO WHITNEY CÓRKA WHITNEY HOUSTON ZMIENI NAZWISKO

  • Nick oświadczył się Krissy 10 marca i został przyjęty - powiedziały osoby z rodziny magazynowi "Star".

  • Główny problem polega na tym, że on jest jedyną osobą, której ona ufa, bo przez ostatnie lata był bardzo opiekuńczy i wobec Bobbi Kristiny, i wobec Whitney - powiedziała z kolei Maxine Gordon, babcia Nicka.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl/

Komentarze

Skomentuj
  • gagaga (gość)

    Co sie tym małolatom tak spieszy do tego zamążpójścia. Trochę oleju w głowie by się przydało. Tak to zawsze można dziadowi walizki wyrzucić za drzwi.

    17.03.2012 17:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×