"Bodo" odcinek 6. Romans Bodo i Zuli Pogorzelskiej! Czy to prawdziwa miłość? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Bodo jest coraz większą gwiazdą! Wystepuje w znanym teatrze i śpiewa przeboje. Chętnie wikła się też w romanse... Czy to wyjdzie mu na dobre? Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku "Bodo"!

Multimedia

"BODO" ODCINEK 6. W NIEDZIELĘ, 10.04.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Bodo (Tomasz Schuchardt) rozwija swoją karierę, ale wciąż nie może doczekać się, kiedy otrzyma solowy projekt. Póki co, scenę dzieli z Zulą Pogorzelską (Roma Gąsiorowska).

W 6. odcinku "Bodo" w Qui Pro Quo - teatrze, który stał się legendą dwudziestolecia międzywojennego, Bodo i Zula błyszczą za każdym razem, gdy pojawiają się na scenie. Okazuje się, że bliska relacja łączy ich także za kulisami. Ich romans jest tajemnicą do czasu, gdy na intymnych igraszkach przyłapuje ich dyrektor tetaru (Piotr Szwedes).

Zula jest przerażona. Obawia się, że oboje stracą pracę. Tymczasem dyrektor informuje parę aktorów, że ich romans musi zostać zagłośniony! Do gabinetu wchodzi fotograł, który uwiecznia Zulę w ramionach Bodo. Gazety rozpisują się na temat ich zażyłości, a Eugeniusz nareszcie może pokazać się solo. Ogromną popularność zyskuje jego pierwszy przebój, "Titina". Na dodatek, artysta dostaje propozycję występu w filmie. Niestety, podczas jego nieobecności w teatrze okazuje się, że nie jest niezastąpiony. Dochodzi też do kryzysu w jego związku z Zulą...

Zobacz zapowiedź odcinka!

CZYTAJ TAKŻE:

"TOMASZ SCHUCHARDT JAKO BODO NA WOJNIE! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"BODO". MATERIAŁ NA PRZEBÓJ [RECENZJA]

Komentarze

Skomentuj
  • danuśka (gość)

    nudny ten odcinek , pani Gąsiorowska jako Zula słaba wolałam te pierwsze odcinki

    11.04.2016 13:25
  • anna (gość)

    Tomasz Schuchardt - bardzo podobny do Bodo, odcinek 6 bardzo dobry

    11.04.2016 00:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×