"Bodyguard". Czy będzie 2. sezon historii o bohaterskim ochroniarzu? Wiemy, jak mogłyby się potoczyć jego losy!

Czy 2. sezon serialu "Bodyguard" powstanie? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów Richarda Maddena, którzy pokochali go za rolę bohaterskiego ochroniarza w brytyjskim hicie BBC. Choć oficjalny komunikat w tej sprawie jeszcze się nie pojawił, twórcy serialu "Bodyguard" już kilkukrotnie przebąkiwali o szansach na kontynuację. W historii o Davidzie Buddzie jest jeszcze spory potencjał. Sprawdź, jak mogłyby się potoczyć jego losy w 2. sezonie serialu "Bodyguard".

Multimedia

Będzie 2. sezon serialu „Bodyguard”?

„Bodyguard” to jeden z najpopularniejszych seriali 2018 roku. Losy funkcjonariusza Ochrony Osób Publicznych londyńskiej policji śledziło w Wielkiej Brytanii ponad 11 milionów widzów. Serial spotkał się też z ciepłym przyjęciem widzów i krytyków z innych części świata, a odtwórca tytułowej roli — Richard Madden został nawet nagrodzony Złotym Globem dla najlepszego aktora w dramacie telewizyjnym.

Pracuję jako aktor od 20 lat i nigdy nie sądziłem, że jestem wystarczająco dobry. Otrzymanie takiej nagrody jest dla mnie jak budzik. Mówi mi: Uwierz w siebie bardziej, bo inni ludzie w ciebie wierzą — mówił wzruszony podczas odbierania statuetki.

TOP15 najlepszych brytyjskich seriali ostatnich lat Zobacz więcej

Ogromna popularność serialu „Bodyguard” sprawiła, że coraz więcej widzów zaczęło dopytywać o kontynuację losów dzielnego ochroniarza. Jed Mercurio, scenarzysta i twórca serialu tłumaczył początkowo, że nie planował tworzyć kolejnej części "Bodyguarda", ale sukces 1. sezonu spowodował, że zaczął rozważać pomysły na rozwój historii o Davidzie Buddzie.

Byłoby wspaniale, gdyby 2. sezon rzeczywiście powstał. Z przyjemnością zrobimy kolejne odcinki. Doceniamy, że fani chcą je obejrzeć. Jest jednak dużo logistycznych spraw związanych z 2. sezonem, ale już nad nimi pracujemy – powiedział w rozmowie z Deadline Jed Mercurio.

Jest już zwiastun 3. sezonu! Królowa Elżbieta w całkiem nowej rzeczywistości! Zobacz więcej

Oficjalny komunikat w sprawie kontynuacji serialu "Bodyguard" wciąż się nie pojawił, ale Mercurio już w kilku wywiadach sugerował, jak mogłyby się potoczyć losy uwielbianego przez widzów ochroniarza w 2. sezonie. W rozmowie z The Sun we wrześniu 2018 r. przyznał, że rozważa wszystko od zatrudnienia zupełnie innej obsady i stworzenia nowej historii (antologii), po stworzenie dalszych losów Budda, który nadal będzie starał się chronić cały świat. Jednym z pomysłów było m.in. włączenie serialowego ochroniarza w skład Ochrony Królewskiej — specjalnej jednostki londyńskiej policji odpowiedzialnej od lat za ochronę rodziny królewskiej.

Zobacz galerię

Wzruszająca przemowa Richarda Maddena

Źródło: Associated Press, x-news

"Bodyguard" - o czym jest serial?

„Bodyguard” to fikcyjny serial osadzony w korytarzach władzy. Jego bohaterem jest David Budd (Richard Madden), odważny i nieprzewidywalny weteran wojenny pracujący jako funkcjonariusz Ochrony Osób Publicznych londyńskiej policji. Kiedy Budd dostaje zadanie ochraniania ambitnej i wpływowej minister Julii Montague (Keeley Hawes), która była gorącą orędowniczką wojny, musi wybierać między służbą a własnymi przekonaniami. Czy osoba odpowiadająca za bezpieczeństwo polityk może stać się jej największym zagrożeniem?

Serial "Bodyguard" z Richardem Maddenem w roli głównej jest dostępny na Netflix!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×