"Bóg dał Klimentowi Grocholę!"

Katarzyna Grochola z pewnością nie jest faworytką "Tańca z gwiazdami"; nie zbiera najlepszych not jurorów, nie bryluje na parkiecie.

Multimedia

Ale przechodzi z odcinka do odcinka, bo pokazała widzom, że można wspaniale bawić się tańcem. Nawet, gdy jest się już babcią!

Ostatnio jednak plotkarskie pisemka wyczuły, że między pisarką, a młodszym o 17 lat partnerem scenicznym, Janem Klimentem, iskrzy nie tylko na parkiecie. Co na to pisarka?

  • Niech piszą, co chcą!- mówi Katarzyna Grochola w jednym z wywiadów- Pewno wzbudzamy duże emocje, bo ja jestem pisarką, a Janek jest wyjątkowym mężczyzną, i to młodszym. Ale my nie ścigamy się, nie walczymy o mercedesa, tylko bawimy tym tańcem. Ja jestem w zupełnie dla siebie wyjątkowej sytuacji jako jego uczennica. Na pewno niełatwa, bo źle znoszę wszelkie rygory i podporządkowanie się. Janek prowadzi i wie ode mnie lepiej, czy teraz trzeba postawić krok w prawo, czy w lewo, kiedy mam się obrócić, czy ruszyć biodrami. Pan Bóg dał mu Grocholę po znakomitej Urbańskiej. I choć niektórzy ludzie mają mi za złe, że jestem w tym programie, że w moim wieku nie wypada- mam inne zdanie na ten temat. Jestem w fantastycznym wieku dla kobiety i będę nadal tańczyć!

Wygląda więc na to, że Katarzyna Grochola jeszcze nam pokaże!

Czytaj także: Grochola bardziej wymagająca w tańcu niż Urbańska? "Całe życie prowadziłam"- Grochola w "Gali"

Komentarze

Skomentuj
  • marek 67 (gość)

    No,ja bym w to nie mieszał Pana Boga.Grochola taka wyzwolona feministka,potrafi wygłaszać takie teorie,że głowa mała,a tu proszę przystojny dzieciak i aż się ślini- takie życie pani Katarzyno -aha-nogi ,ekstra.

    08.05.2010 07:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×