Bogusław Linda w "Hell's Kitchen" 23.09.2014. [ZDJĘCIA]

Już w najbliższy wtorek 23.09.2014. w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" pojawi się sam Bogusław Linda. Wiemy, jakie będzie jego zadanie!

Multimedia

W każdym odcinku kulinarnego show Polsatu uczestnicy muszą stawić czoła zadaniu wymyślonemu przez szefa Wojciecha Modesta Amaro. Tym razem osoby walczące o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro będą musiały przygotować dania z królika i muflona. Na najlepszych czeka naprawdę wystrzałowa nagroda - wizyta na strzelnicy i nauka strzelania z samym Bogusławem Lindą!

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN": UCZESTNICY WCIĄŻ SIĘ KŁÓCĄ. Z PROGRAMU ODPADŁY AŻ TRZY OSOBY! KLAUDIA HALEJCIO I WOJCIECH AMARO NA KOLACJI W "PIEKIELNEJ KUCHNI" [ZDJĘCIA]

Spotkanie z legendą polskiego kina okazało się wielką gratką nie tylko dla uczestników, ale również dla samego szefa Amaro, który - jak się szybko okazało - jest wyborowym strzelcem!

Która z drużyn wygra spotkanie z Bogusławem Lindą? Kto okaże się najlepszym strzelcem? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20.00 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×