bogusław linda

"Odwilż". Bogusław Linda kiedyś i dziś. Takiego go nie pamiętacie! Publikujemy wyjątkowe archiwalne zdjęcia

Bogusław Linda - któż dziś go nie zna? Filmy z jego udziałem są dziś uznawane za kultowe, a cytaty weszły na stałe do języka potocznego. Mówi się o nim, że uczynił z przeklinania sztukę! Obecny w branży filmowej od dekad, na oczach widzów dojrzewał jako mężczyzna i aktor. Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniał się Bogusław Linda - tych zdjęć nie widzieliście!

22.09.2022Odwilż

"Sara". Agnieszka Włodarczyk wspomina trudne dzieciństwo. Plan filmowy miał być dla niej ucieczką. Odniosła się też do plotek o molestowaniu na planie

Mając zaledwie 16 lat, Agnieszka Włodarczyk wcieliła się w rolę tytułowej Sary w głośnym filmie Macieja Ślesickiego. Dzięki temu zyskała status gwiazdy i stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Po latach od premiery filmu, Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że do roli Sary pchnęła ją trudna sytuacja w domu. Odniosła się również do plotek, jakoby na planie miała być molestowana.

04.08.2022Sara

Aleksandra Linda zachwyca urodą i sumienną pracą na własne nazwisko. Tak się zmieniała córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel!

Aleksandra Linda po ojcu i matce ma talent do utrzymywania wokół siebie nimbu tajemnicy. Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel próbuje swoich sił w aktorstwie "w starym stylu" - pracując, a nie zabiegając o uwagę mediów skandalami czy medialnymi ustawkami. Nie szuka rozgłosu na siłę, a zamiast tego skupia się na rozwoju swojej osoby - oraz swojej artystycznej duszy, której charakter oddają media społecznościowe Aleksandry. Zobaczcie, jak zmieniała się córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel, Aleksandra Linda!

27.06.2022Psy 3. W imię zasad

"Odwilż". Bogusław Linda i Lidia Popiel na wspólnym zdjęciu. Ta aberracja rozczuliła fanów pary!

Bogusław Linda i Lidia Popiel to jedne z najbardziej tajemniczych małżeństw w polskim show-biznesie. Para unika wspólnych zdjęć, wywiadów, wyjść na tzw. ścianki i monetyzowania swojej popularności w mediach społecznościowych. Jednak od każdej reguły jest wyjątek i Bogusław Linda właśnie takowy uczynił, publikując nietypowe jak na siebie zdjęcie na Instagramie. Aberracja aktora i jego ukochanej rozczuliła fanów!

19.06.2022Odwilż

"M jak miłość". Dorota Kośmicka zainspirowała Małgorzatę Kożuchowską do odejścia z hitu TVP! Na premierze jej ebooka tłum gwiazd: Bogusław Linda, Agnieszka Hyży i odmieniona Kasia Sawczuk

Dorota Kośmicka to jedna z najbardziej znanych producentem filmów i seriali w Polsce. Teraz postanowiła zdradzić tajniki swojego zawodu, które ujawnia w swoim ebooku pt. "Producentka". Przy okazji, dowiedzieliśmy się, że to właśnie ona stoi za odejściem Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak miłość"!

20.05.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×