Bohaterowie drugiego planu, którzy skradli show w serialach! Byli lepsi od postaci pierwszoplanowych?

Są takie seriale, w których główni bohaterowie muszą usunąć się w cień, ponieważ to ich towarzysze zapadają widzom najbardziej w pamięć! Maeve Wiley, Nairobi czy Ali Abdul to idealne przykłady bohaterów, którym pomimo nieco mniejszego znaczenia dla fabuły, udało się przyćmić postaci pierwszoplanowe! W naszej galerii znajdziecie ich o wiele więcej!

Multimedia

Każdy reżyser, scenarzysta i producent serialu chce, by główny bohater był wyrazisty i przyciągał uwagę widza. Bardzo często zdarza się jednak, że to bohaterowie drugoplanowi kradną show i stanowią o jakości produkcji.

O tych serialach mówi się najwięcej! To najbardziej wpływowe produkcje dekady!Zobacz więcej

Czasem taki efekt może zaszkodzić serialowi, ponieważ odciąga widza od głównego wątku i zaniża ogólną ocenę całości, lecz najczęściej wyraziste postaci z drugiego planu stanowią niewątpliwy atut. Widać to bardzo wyraźnie w takich serialach jak "Sex Education", "Squid Game" czy "Dom z papieru". W tych produkcjach bohaterowie drugoplanowi potrafili z jednej strony idealnie wkomponować się w wątek fabularny, a z drugiej zapadli oni na długo w pamięci fanów.

W naszej galerii znajdziecie przykłady bohaterów seriali, którzy pomimo tego, że nie grali najważniejszych ról, to potrafili skraść show i dać serialowi dodatkową jakość! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×