Bohaterowie, którym można dać szansę i zmienić o nich zdanie. "Pamiętniki Wampirów", "Euforia", "Orange is New Black"

Dzień dobrej oceny, to nie tylko okazja do myślenia o szkolnych stopniach, ale też o tym, jak postrzegamy innych. Zastanawialiście się kiedyś, czy są serialowi bohaterowie, których może zbyt pochopnie osądziliście? Przecież nie tylko te szkole oceny można poprawić. Zobaczcie nasze zestawienie bohaterów, którzy mogliby nie być tacy źli w innym świetle.

Multimedia

Dzień dobrej oceny

W wielu serialach znajdą się bohaterowie, którzy są nam bliscy. Wraz z rozwojem akcji coraz bardziej się z nimi utożsamiamy, ale i przeżywamy ich problemy. Chociaż są to jedynie stworzone przez scenarzystów osoby, to trzymamy za nich kciuki. W każdej historii znajdzie się jednak postać, która stoi po zupełnie innej stronie. Czasem nawet nie znamy historii bohatera, ale i tak oceniamy go z perspektywy jednej sytuacji. Może nie widzieliście, ale 3 czerwca obchodzimy Dzień dobrej oceny. Z każdym dniem czerwca uczniowie zbliżają się do zakończenia roku, ale zanim wakacje, starają poprawić się swoją średnią. To właśnie dlatego ten dzień. Zmienić można także ocenę nie taką szkolną, ale dotyczącą osoby czy sytuacji. Może to świetna okazja do tego, żeby przychylniej popatrzeć na niektórych bohaterów, których wcześniej zaliczylibyśmy do tych najbardziej nieznośnych?

Stephen King ocenia najnowsze odcinki hitu Netfliksa. "W mojej opinii to jest trochę słabe"Zobacz więcej

Bohaterowie, których zbyt pochopnie oceniliśmy

Wśród zebranych przez nas bohaterów, których być może skreśliliśmy na samym początku historii, znajdzie się Nate Jacobs z "Euforii". Uczeń szkoły średniej ma na swoim koncie trochę przewinień. Pozornie jest to postać, która widzi czubek tylko swojego nosa i wykorzystuje swoją popularność, aby uprzykrzać innym życie.

W pełni nie docenia nawet Madie, z którą umawia się na samym początku historii. Gdyby jednak zastanowić się, z czego to wynika, można zauważyć, jak bardzo jest to zraniony człowiek. Chociaż pozornie pochodzi z idealnej rodziny, to tak naprawdę nic tam się nie zgadza, a egoistyczny ojciec zabija w nim całą empatię. Nate jest jednak bardzo lojalny wobec najbliższych. Chroni sekrety Cala, chociaż mógłby nie czuć żadnego zobowiązania wobec takiego ojca. Może dlatego warto zastanowić się, czy młody Jacobs nie zasługuje na lepszą opinię.

Te filmy i seriale są najchętniej oglądane na HBO Max w PolsceZobacz więcej

Jest jeszcze kilku innych bohaterów, którzy zasługują na drugą szansę. Kogo mamy na myśli? Sprawdźcie naszą galerię!

Zobacz galerię

Dorzucilibyście kogoś do naszej listy?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×