Bohaterowie, którzy powrócili po latach! Wydawało się, że już nie wrócą, a jednak! Sporo namieszali?

Powroty po latach zawsze elektryzują serialowych fanów! Kamil z "M jak miłość" czy Waldek ze "Świata według Kiepskich" to tylko niektóre takie przypadki. Choć te postaci zniknęły z seriali, niespodziewanie wrócili i namieszali! Kto powrócił po latach nieobecności? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Bohaterowie seriali, którzy powrócili po latach

Popularne seriale obyczajowe stale przedłużane są o kolejne sezony, a niektóre goszczą na ekranach naszych telewizorów już kilkanaście lat. Dla wielu aktorów rola w takim serialu to przygoda na całe życie! Czasem jednak gwiazda takiego serialu podejmuje decyzję od odejściu z obsady.

Tak Katarzyna Cichopek wygląda na miotle. Te zdjęcia robią furorę w sieci!Zobacz więcej

Często efektem takiej decyzji jest uśmiercenie danego bohatera, czasem jednak scenarzyści pozostawiają pewną furtkę, która pozwala aktorowi na zmianę decyzji i powrót po latach. Bohater może zaginąć, wyjechać zagranicę, wstąpić do klasztoru - możliwości jest naprawdę wiele.

Najczęściej aktorzy nie decydują się skorzystać z takiej furtki. Czasem jednak decydują się na wielki powrót, a ich postacie ponownie pojawiają się w scenariuszu, co często wiążę się z wywróceniem życia pozostałych bohaterów do góry nogami! Dawna miłość nagle odżywa, odwieczny znów zaczyna psuć im szyki...

Tak się zmieniała serialowa Czesia. Kiedyś kusiła z okładek męskich pism!Zobacz więcej

Czasem jednak dany bohater może "żyć", nawet jeśli aktor nie zamierza już wracać do serialu. Idealnym przykładem jest tu postać Małgosi, która zaginęła, ale od czasu do czasu przypomina bliskim o swoim istnieniu, czym twórcy podsycają plotki o ewentualnym powrocie Joanny Koroniewskiej do serialu.

W naszej galerii znajdziecie sylwetki serialowych bohaterów, którzy po kilku latach nieobecności powrócili do popularnych seriali! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • xxx (gość)

    najgorszy serial

    23.03.2021 19:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×