Bohaterowie seriali, którzy siedzieli w więzieniu za niewinność. Kto został niesłusznie oskarżony?

W wielu polskich serialach twórcy lubią podkręcić atmosferę i wsadzić głównych bohaterów do więzienia. Oczywiście wielu z nich jest niewinnych, ale zanim zdołają to udowodnić, to przeżywają naprawdę ciężkie chwile! Kto siedział w więzieniu za niewinność? Sprawdźcie!

Multimedia

Nawet w serialach obyczajowych pojawiają się różnorakie wątki kryminalne. Wszystko po to, by wzbudzić większe emocje i podkręcić atmosferę. Dlatego właśnie coraz częściej bohaterowie zostają uwikłani w różne przestępstwa i trafiają za kratki za niewinność!

Janek z "M jak miłość" i posterunkowy z "Rodziny zastępczej". Jacy są policjanci w polskich serialach?Zobacz więcej

Jeszcze goręcej robi się, gdy bohaterowie próbują udowodnić swoją niewinność, ale nikt im nie wierzy, a wszystkie dowody wskazują właśnie na nich. Pogrążyć ich mogą również zeznania rywali, którzy po prostu chcą się pozbyć wrogów lub się na nich zemścić. Tak było w serialu "M jak miłość", gdy Artur (Tomasz Ciachorowski) złożył fałszywe zeznania obciążające Marcina (Mikołaj Roznerski) i ten został oskarżony o morderstwo, albo gdy Igor (Rafał Mohr) z "Pierwszej miłości" wrobił Sabinę (Urszula Dębska) w zabójstwo Dagi (Anna Szymańczyk). Z kolei w serialu "Ojciec Mateusz" główni bohaterowie - ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski), policjanci czy nawet ich bliscy - również zostają często podejrzani o popełnienie przestępstwa. Ten zabieg ma na celu wprowadzenie jeszcze więcej akcji i zaskoczenie widzów.

Zobaczcie naszą galerię, w której przedstawiamy bohaterów, którzy siedzieli za kratkami za niewinność!

Jedna rola, wielu aktorów. Kto został kim zastąpiony w serialach? Jakie były powody?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka ndinz (gość)

    Zapomnieliście o Adamie Krajewskim z Na dobre i na złe, który też był niewinny a przez jakiś czas siedział w więzieniu przez sprawki Falkowicza.

    22.06.2019 00:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×