Bohaterowie z polskich seriali, którzy mają dzieci z różnymi partnerami. Stworzyli rodziny patchworkowe! Jak sobie z tym radzą?

Sprawdźcie naszą galerię, w której zebraliśmy historie serialowych bohaterów, którzy mają dzieci z więcej niż jednym partnerem lub partnerką - czyli stworzyli rodziny patchworkowe. Jak to wpłynęło na ich życie? Poznajcie ich historie!

Multimedia

Bohaterowie z polskich seriali, którzy mają dzieci z różnymi partnerami.

Scenarzyści seriali muszą niezmiennie wykazywać się wielką kreatywnością, aby utrzymać zainteresowanie widzów. Efektem fabularnych zabiegów jest bardzo często zagmatwane życie rodzinne i uczuciowe bohaterów popularnych seriali.

Dla nich jeden ślub to za mało! Ci bohaterowie zawarli kilka związków małżeńskichZobacz więcej

Romanse, zdrady i rozwody są w serialach na porządku dziennym. Bardzo często efektem tej burzy uczuć są dzieci. Zdarza się zatem tak, że serialowy bohater ma trójkę dzieci i... każde z nich z innym partnerem. W prawdziwym życiu takie historie zdarzają się o wiele rzadziej, ale trzeba przyznać, że tzw. rodziny patchworkowe są zjawiskiem coraz bardziej powszechnym również w Polsce.

W naszej galerii znajdzie 16 serialowych bohaterów i bohaterek, którzy mają dzieci z różnymi partnerami. Jak wpłynęło to na ich życie? Poznajcie ich historie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Głowni bohaterowie serialu ,,Ja to mam szczęście”, są najlepszym przykładem takiej rodziny

  29.10.2021 13:12
 • Af (gość)

  Zosia nie jest biologiczną córką Tomka, tylko córką jego zmarłych przyjaciół.

  15.08.2021 09:10
 • carlos (gość)

  tytuł artykułu jest lekko wypłaszczony...artykuł powinien nosić nazwę Bohaterowie polskich seriali, którzy mają bałagan w życiu prywatnym

  07.09.2020 19:41
 • carlos (gość)

  tytuł artykułu jest lekko wypłaszczony...artykuł powinien nosić nazwę Bohaterowie polskich seriali, którzy mają bałagan w życiu prywatnym

  07.09.2020 19:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×