Bohdan Gadomski nie żyje. Tajemnicze okoliczności śmierci dziennikarza bada prokuratura. "Bardzo podejrzana sprawa".

Bohdan Gadomski nie żyje. Słynny dziennikarz odszedł 7 kwietnia br. po ciężkiej chorobie. Okoliczności jego śmierci są jednak bardzo tajemnicze. Sprawą zajęła się prokuratura.

Multimedia

Bohdan Gadomski był długoletnim współpracownikiem Angory, Expressu Ilustrowanego oraz wielu innych czasopism i tygodników. Słynny dziennikarz, który znany był z ostrego jak brzytwa języka, zmarł 7 kwietnia po ciężkiej chorobie. Informacja o jego śmierci została przekazana w mediach społecznościowych.

Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość, że po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informację związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie — czytamy na Facebooku Bohdana Gadomskiego.

Paweł Królikowski otrzymał pośmiertne odznaczenie od prezydenta. Odebrała je Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaZobacz więcej

Tajemnicze okoliczności śmierci Bohdana Gadomskiego

Okoliczności śmierci Bohdana Gadomskiego są jednak bardzo tajemnicze. Jeszcze kilkanaście godzin przed informacją o śmierci dziennikarza, jego przyjaciele apelowali o pomoc w znalezieniu go. Jak poinformowali, nie mieli z nim kontaktu od półtora miesiąca.

Znajomi i przyjaciele redaktora BOHDANA GADOMSKIEGO ‼️‼️‼️ Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie ‼️ Nie mamy kontaktu z Bohdanem od półtora miesiąca. Jego komórka jest wyłączona, a telefon domowy nie odpowiada. Prosimy o jakąkolwiek informacje, kontakt i pomoc w ustaleniu, gdzie przebywa Bohdan. Najbliższe osoby, przyjaciele i znajomi są zaniepokojeni całą sytuacją. Jeśli w ciągu najbliższych dni nie otrzymamy potwierdzającej informacji prowadzącej do ustalenia pobytu oraz kontaktu z Bohdanem Gadomskim będziemy zmuszeni powiadomić odpowiednie organy. Uprzejmie prosimy o pomoc w tej niezmiernie ważnej sprawie dotyczącej dziennikarza multimedialnego, wieloletniego współpracownika Angory, Expressu Ilustrowanego oraz wielu innych czasopism i tygodników. Prosimy o udostępnianie wiadomości — czytamy na Facebooku Kulturalnipl.

Bliski współpracownik Bohdana Gadomskiego twierdzi, że sprawę bada prokuratura.

Przyczynę jego śmierci będzie wyjaśniała policja. Bardzo podejrzana sprawa. - napisał Andrzej Rodon.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bart (gość)

    Bardzo. mi go.zal bardzo.dobry dziennikarz, wspaniaky czlowiek

    08.04.2020 17:59
  • Agnieszka (gość)

    Bardzo współczuję że dziennikarz zmarł jego znajomym i rodzinie

    08.04.2020 16:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×