"Bohemian Rhapsody". Historia Queen i Freddie'go Mercury'ego w kinach. Kiedy premiera? [ZWIASTUN]

Zespół Queen i jego lider Freddy Mercury to prawdziwa legenda. Już wkrótce na ekrany kin wejdzie film "Bohemian Rhapsody", ukazujący historię tej ikony światowej popkultury. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Bohemian Rhapsody" to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddie’em Mercurym, który zapisał się w historii muzyki popularnej jako jeden z najlepszych wokalistów. W rolę Mercury’ego wcielił się amerykański aktor Rami Malek znany m.in. z serialu TV "Mr. Robot".

Lara Croft, Doda i dinozaury w kinach w 2018 roku! Na co czekamy najbardziej? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.

Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

"Bohemian Rhapsody" – polska premiera kinowa 2 listopada 2018

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×