Boks

Tyson Fury vs Dillian Whyte WALKA. Gdzie obejrzeć? TRANSMISJA NA ŻYWO I ONLINE

Niepokonany mistrz świata wagi ciężkiej WBC Tyson Fury kontra czekający prawie 1000 dni na możliwość walki o pas mistrzowski tymczasowy mistrz WBC Dillian Whyte. W sobotni wieczór na stadionie Wembley dojdzie do hitowej walki bokserskiej, w obecności blisko stu tysięcy widzów. Na gali nie zabraknie też walk z udziałem Polaków, a całe wydarzenie można oglądać od 19.15 na żywo z polskim komentarzem na Viaplay.pl, w ramach standardowej subskrypcji (34 zł/miesiąc).

23.04.2022Boks

Polsat Boxing Night 10. Walka Cieślak vs Kaszinski. Gdzie oglądać na żywo? [TRANSMISJA NA ŻYWO, ONLINE, JAK ZAMÓWIĆ PPV]

Michał Cieślak będzie gwiazdą dziesiątej gali z cyklu Polsat Boxing Night. W walce wieczoru najlepszy polski pięściarz bez podziału na kategorie wagowe zmierzy się z doświadczonym Rosjaninem Jurijem Kaszinskim. Na gali PBN 10 widzowie obejrzą łącznie dziewięć pojedynków z czego siedem w boksie zawodowym, a dwa w olimpijskim.

29.04.2021Polsat Boxing Night

Michał Cieślak - Ilunga Makabu WALKA. Gdzie oglądać walkę o pas Mistrza Świata Federacji WBC? Gala PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI [TRANSMISJA NA ŻYWO, ONLINE, JAK ZAMÓWIĆ PPV]

W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do walki Michała Cieślaka o Mistrzostwo Świata Federacji WBC w wadze junior ciężkiej. W piątek 31 stycznia br. Polak zmierzy się z Ilungą Makabu. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

29.01.2020Boks

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×