Bokser Izu Ugonoh w kolejnej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"?

Chociaż czwarta edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dopiero się zakończyła, to wszystko wskazuje na to, że telewizja Polsat pracuje nad kolejną odsłoną show!

Multimedia

Jak poinformował portal ringpolska.pl, w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" pojawi się... bokser Izu Ugonoh. Pięściarz miał wygadać się podczas wywiadu z Television New Zeland.

Izu Ugonoh urodził się 2 listopada 1986 roku w Szczecinie. Zawodnik na swoim koncie ma tytuł mistrza Europy i świata amatorów w formule K-1 oraz jest sześciokrotnym mistrzem Polski w kick-boxingu. Na bokserskim ringu zadebiutował w 2010 roku i dzisiaj jest uznawany za jednego z najbardziej perspektywicznych polskich bokserów wagi ciężkiej na zawodowych ringach.

Ugonoh miał już okazję sprawdzić się przed kamerami. W 2005 roku wystąpił w serialu "Pełną parą", a także pojawił się w filmach "Afonia i pszczoły" (2009) oraz "Drogówka" (2013).

Warto dodać, że siostrą pięściarza jest Osuenhe (Osi) Ugonoh, zwyciężczyni czwartej edycji programu "Top Model".

Przypomnijmy, że w przeszłości na parkiecie "Tańca z gwiazdami" pojawili się m.in. Krzysztof Włodarczyk oraz Andrzej Gołota.

Komentarze

Skomentuj
  • pukos (gość)

    Mógłby tańczyć z Eweliną Włączamy Niskie Ceny, ale skoro wygrała to pewniej jej nie wezmą drugi raz

    29.11.2015 08:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×