Bołądź, Pawlicki i Czop w serialu "Żony więźniów" [ZDJĘCIA]

Znamy obsadę serialu, będącego polską wersją brytyjskiej produkcji "Prisoners' Wives".

Multimedia

Nowy serial pod roboczym tytułem "Żony więźniów" trafi na antenę Polsatu w roku 2015. Będzie to adaptacja brytyjskiej produkcji "Prsioners’ Wives", która emitowana przez kanał BBC One, doczekała się dwóch sezonów i gromadziła przed telewizorami nawet 5 mln widzów.

CZYTAJ TAKŻE: TOP10 POLSKICH WERSJI ZAGRANICZNYCH SERIALI [GALERIA] POLSKA WERSJA SERIALU "ŻONY WIĘŹNIÓW" W POLSACIE

Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew zaznacza, że serial będzie interesujący zarówno dla żeńskiej, jak i męskiej widowni. - Historie bohaterów często są wstrząsające, mrożące krew w żyłach, ale równocześnie wzruszające - dodaje.

W serialu pojawią się: bogata żona wielkiego bossa mafijnego, oczekująca dziecka młoda dziewczyna, matka, której syn narkoman ukrywał broń oraz dilerka narkotyków, której partner wziął na siebie jej winę, aby ich mały synek miał obok siebie mamę. W głównych rolach zobaczymy: Monikę Krzywkowską i Ireneusza Czopa, Paulinę Gałązkę i Antoniego Pawlickiego, Olgę Bołądź i Wojciecha Błacha, oraz Beatę Ścibakównę i Rafała Fudaleja.

Komentarze

Skomentuj
  • Żony więźniów w 2015 roku w polsacie HD (gość)

    Monika Krzywkowska, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna i Paulina Gałązka w polskiej wersji serialu kryminalnego Prsioners Wives

    16.12.2014 00:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×