"Bond 25" obsada. Daniel Craig, Lea Seydoux i Rami Malek w roli czarnego charakteru!

Poznaliśmy obsadę najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Ujawniono ją 25 kwietnia podczas oficjalnej konferencji prasowej. W 25. części zobaczymy m.in. Leę Seydoux, Ralpha Fiennesa oraz Ramiego Maleka w roli czarnego charakteru.

Multimedia

"Bond 25" będzie piątym i zarazem ostatnim, w którym Agenta 007 zagra Daniel Craig. Film powstaje pod roboczym tytułem "Shatterhand", a wyreżyseruje go Cary Fukunaga. Premiera zapowiadana jest na 2020 rok. Nad scenariuszem filmu pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem. Zdjęcia do "Bond 25" mają powstać m.in. w Norwegii oraz we Włoszech.

"Bond 25" - o czym będzie?

Szczegóły fabuły nie są na razie znane, ale producentka wykonawcza filmu - Barbara Broccoli ujawniła, jak rozpocznie się nowa odsłona przygód Jamesa Bonda. Tytułowy bohater będzie się świetnie bawił na Jamajce. Spokój emeryta zakłóci jego dawny przyjaciel - Felix Leiter z CIA, który poprosi go o pomoc. Misją Agenta 007 będzie uratowanie porwanego nurka. Tak James Bond trafi na tajemniczego złoczyńcę, posługującego się nową, niebezpieczną technologią.

Gdzie będzie rozgrywać się akcja 25. filmu o przygodach Agenta 007?Zobacz więcej

25 kwietnia podczas oficjalnej konferencji prasowej poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy wystąpią w 25. odsłonie Jamesa Bonda. W filmie zobaczymy m.in. Leę Seydoux, Ralpha Fiennesa oraz Ramiego Maleka w roli czarnego charakteru. Oprócz nich Naomie Harris, Ben Whishaw Jeffrey Wright i Rory Kinnear. W nowych rolach pojawią się: Dali Bensallah, Billy Magnussen, Lashana Lynch, Ana de Armas i David Dencik.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×