Bonus BGC szykuje się do walki podczas Extra Gala Night of Champions 19.04.2014! [WIDEO]

Bonus BGC, raper i sportowiec trenujący MMA, który chciałby walczyć z Trybsonem, pokazał, jak przygotowuje się do Extra Gala Night of Champions.

Multimedia

"Piotr Witczak "Bonus BGC" ostro przygotowuje się do swojego pojedynku. Podczas treningów w Assocation Elite Combat Klub szlifuje swoje najlepsze techniki takie jak np. buła i łokieć czy kołowrotek. Krótko mówiąc forma rośnie" - tak o zawodniku piszą organizatorzy Extra Gala Night of Champions, która odbędzie się 19.04.2014 w hali widowiskowo-sportowej POZNAŃ ARENA. [sc] CZYTAJ TAKŻE: TRYBSON Z "WARSAW SHORE" CHCIAŁBY WALCZYĆ W MMA Z NAJMANEM I BURNEIKĄ BONUS BGC ZAPRASZA TRYBSONA DO WALKI MMA![/sc]

Bonus BGC, który kilka miesięcy temu zapowiadał, że chętnie skrzyżowałby rękawice ze znanym z programu "Warsaw Shore" Trybsonem, zamieścił w sieci filmik, na którym pokazuje, jak przygotowuje się do walki, którą stoczy podczas Extra Gala Night of Champions w Poznaniu.

Nie wiadomo, z kim Bonus BGC będzie walczył 19 kwietnia. Może jeszcze nie jest za późno, by organizatorzy spróbowali namówić do pojedynku Trybson? ;)

FILM https//youtu.be/j2s2dMsymx0

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×