Bonus BGC zaprasza Trybsona do walki MMA!

Paweł "Trybson", który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Warsaw Shore", chciałby w przyszłości zająć się walkami MMA. Otrzymał już nawet zaproszenie do pojedynku z Bonusem BGC.

Multimedia

W grudniu 2013 roku Trybson deklarował, że chciałby skrzyżować pięści w walce MMA z którymś z weteranów tego sportu. [sc] CZYTAJ TAKŻE: TRYBSON Z "WARSAW SHORE" CHCIAŁBY WALCZYĆ W MMA Z NAJMANEM I BURNEIKĄ CZY ELIZA I TRYBSON Z "WARSAW SHORE" SĄ RAZEM?![/sc]

- Moim największym marzeniem jest jak najwięcej osiągnąć w MMA i pokazać wszystkim, że potrafię. Teraz, po programie, dalej chodzę na treningi i ciężko trenuję. W sieci krążą już pogłoski o moich przyszłych walkach z Najmanem, Burneiką, Ozdobą czy Bonusem BGC. Oczywiście żadna z tych osób nie złożyła mi propozycji walki, ale nie ukrywam, że byłbym w stanie podjąć takie wyzwanie. Mam nadzieję, że w osiągnięciu sukcesu pomoże mi popularność, jaką zyskałem po programie - powiedział Trybson.

Okazuje się, że jeden z wymienionych przez Trybsona zawodników - Bonus BGC - zaprosił celebrytę do walki, jednak ten nadal nie ustosunkował się do jego propozycji. Raper i sportowiec na swoim profilu na Facebooku przypomniał Trybsonowi o wystosowanym zaproszeniu. [sc] CZYTAJ TAKŻE: TRYBSON Z "WARSAW SHORE": JAK SIEBIE W TELEWIZJI OBEJRZAŁEM, TO BARDZO NIEŁADNIE TO WYGLĄDAŁO TRYBSON Z "WARSAW SHORE": ROBIŁEM Z SIEBIE GŁUPKA, ALE NIE ZA DARMO![/sc] "Trybson złożyłem Ci już oficjalne zaproszenie do walki.Zobaczymy czy się zgodzisz podjąć rękawice jeszcze w tym roku.Mam nadzieje ze mięczak nie jesteś i przyjmiesz w końcu to wyzwanie.Bo ja czekam na info z Twojej strony.Zobaczymy czy zawodnik który dużo mówi coś potrafi zrobić" (pisownia oryginalna) - napisał Bonus BGC.

Jak myślicie, czy Trybson w końcu odpowie na zaproszenie do walki? [sc] CZYTAJ TAKŻE: BĘDZIE DRUGI SEZON "WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY"! PLAYBOY NIE CHCE ROZBIERANYCH SESJI UCZESTNICZEK "WARSAW SHORE"[/sc]

Komentarze

Skomentuj
 • darek (gość)

  Ogladaj walke bonusa bgc w hd ! nie zacina transmisja i dziala bez zadnych okienek na pelnym ekranie! http://liveksw.pl

  19.04.2014 17:59
 • L64 (gość)

  bonus to taki najman hip-hopu

  04.02.2014 16:06
 • Pysiek (gość)

  Hahahah przecież Trybson go rozwali ;P

  04.02.2014 15:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×