Borys Szyc oświadczył się Śródce!?

Czy to właśnie dla niej serce aktora mocniej zabiło?

Multimedia

O związku Borysa Szyca i Kai Śródki pisało się wiele. Wiele i różnie. Pojawiało się sporo podejrzeń, że Kaja usidliła aktora, a on sam nie najlepiej czuje się w tym związku. Zresztą, dotychczas Szyca nie usidliła żadna…

Choć on sam jest już ojcem małej Sonii (matka to aktorka Anna Bareja) nie padł na kolana jeszcze żadnej kobiecie. Ale Super Express dotarł do informacji, że w tej kwestii zaszły pewne zmiany. Znaczące zmiany.

“*Borys przedstawiał Kaję jako swoją narzeczoną - mówi nasz informator, który spotkał Szyca i Śródkę na organizowanym przez amerykańską Polonię festiwalu filmowym w Nowym Jorku*" - czytamy.

Czy Kaja już wkrótce pochwali się pierścionkiem zaręczynowym, jak robi to wiele gwiazd? A może już niedługo czeka nas kolejny ślub w show-biznesie?

Czytaj także: Tyle dostał Szyc za reklamę dezodorantu! "Zrozumiałem, że ciało jest narzędziem" Czy Szyc się niedługo ożeni?

Komentarze

Skomentuj
  • Asia (gość)

    Facetem jest niezbyt przystojnym, aktorem lepszym. Ale Kaja paskudna jak mało która. Zasuszona, stara i niekobieca.

    10.05.2010 08:13
  • carlito (gość)

    Zbyt wiele Szyca ostatnio!.Czy aby napewno jest on takim znakomitym aktorem?.Watpie.Co do kobiet to jedno mnie dziwi niesamowicie.Czy Ci tzw boscy aktorzy nie zdaja sobie sprawy,ze te ich panie w wiekszosci sa u ich boku tylko dla slawy i kasy?.Szyc jest przecietnym aktorem i takim ze facetem.

    09.05.2010 16:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×