borys szyc

18 polskich produkcji już wkrótce na Netflix! O czym będą? Borys Szyc w ekranizacji Remigiusza Mroza, Arkadiusz Jakubik w serialu na podstawie powieści Jakuba Żulczyka!

Na Netfliksie w nadchodzących miesiącach pojawi się aż 18 nowych polskich produkcji. Różnorodne gatunki, lokalne historie i gwiazdorskie obsady zaciekawią obecnych fanów i nowych widzów. Andrzej Seweryn jako drag queen, Maciej Musiałowski jako raper w tarapatach, Borys Szyc w ekranizacji Remigiusza Mroza to tylko część tego, co zobaczymy wkrótce na Netfliksie!

12.04.2022Netflix

"Magnezja" [RECENZJA]. Nowy film twórcy "Disco Polo" bardziej kontrowersyjny niż ostatnie dzieła Patryka Vegi? Polskie kino potrzebowało takiego filmu!

"Magnezja" Macieja Bochniaka to jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów tego roku i jednocześnie produkcja, która może okazać się bardziej kontrowersyjna niż ostatnie filmy Patryka Vegi razem wzięte. "Magnezja" podzieli publiczność, a po kinowej premierze dyskusje pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami będzie można śledzić z popcornem w łapskach. Sprawdźcie recenzję!

11.06.2021Recenzja

"Listy do M. 4" [RECENZJA]. Tomasz Karolak powraca jako szalony Mel! Warto obejrzeć kontynuację kultowej komedii TVN?

"Listy do M. 4" miały mieć w listopadzie 2020 roku swoją kinową premierę, ale od kilku miesięcy kina są zamknięte i chyba nikt nie wie, kiedy pandemiczne restrykcje zostaną zniesione. Cierpią na tym kiniarze, filmowcy, ale też widzowie. Nic dziwnego, że ostatecznie telewizja TVN zdecydowała się udostępnić "Listy do M. 4" na platformie Player. Oceniamy!

01.02.2021Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×