"Boski plan". Kinga Dębska kręci nowy film! Premiera w Walentynki 2018 [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kinga Dębska zaczęła zdjęcia do swojego nowego filmu „Boski plan”. Pierwszy klaps na planie filmu padł 14 lutego w Warszawie. Na ekranie zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka. Sprawdźcie szczegóły tego projektu.

Multimedia

„Boski plan” to obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Kinga Dębska, która podbiła serca widzów filmem „Moje córki krowy”, pierwszego dnia na planie swojego nowego filmu mówiła: –Doszłam do wniosku, że teraz jest czas i miejsce na film o uczuciach. Jaki będzie „Boski plan”? – Niegłupi, nienaiwny, niesentymentalny, ale prawdziwy. O poszukiwaniu miłości i o tym, że to nie jest proste. Mogę Państwu obiecać, że nie będzie to przesłodzona laurka!

"Moje córki krowy". Wspólna modlitwa nad urną jednoczyZobacz więcej

Scenarzystką filmu jest Karolina Szablewska – autorka pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”. Drugi z tytułów debiutował w 2017 r. nie tylko w polskich kinach, ale również w Wielkiej Brytanii, gdzie w weekend otwarcia znalazł się w TOP 20 tamtejszego box office. W "Boskim planie" w rolach głównych wystąpią: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×