boskie kobiety

Przeczytaj także:

"Wyprawa po skarby z Bettany Hughes". Antyczne tajemnice z różnych zakątków świata. Nowa serial dokumentalna na kanale Polsat Viasat History

Mimo trwającej pandemii, profesor Bettany Hughes udało się uciec z epoki kwarantanny do czasów historycznych, by poszukać inspiracji i ukazać osiągnięcia minionych epok. Podróżowała, dokąd tylko mogła – odwiedziła między innymi kryjówkę Elżbiety II na Malcie, badała historię neandertalczyków mieszkających niegdyś na Gibraltarze, a w Grecji uczestniczyła w wykopaliskach w pałacu Aleksandra Wielkiego. Niezwykła seria historyczna „Wyprawa po skarby z Bettany Hughes” zadebiutuje na antenie Polsat Viasat History 10 kwietnia o 20:00.

04.04.2022Wyprawa po skarby z Bettany Hughes

T-Mobile Nowe Horyzonty 2017. Nowe Kino Izraela na festiwalu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Podczas 17. edycji MFF T-Mobile Nowe Horyzonty (3-13 sierpnia) odbędzie się przegląd nowego kina izraelskiego. To obecnie jedna z najciekawszych kinematografii - żywa, dynamicznie się rozwijająca, zaskakująca świeżością rozwiązań fabularnych, zaangażowana i nieustająco konfrontująca się z otaczającym światem. Izraelskie kino, jak i społeczeństwo, z którego wyrasta, jest różnorodne, poszukujące nowych tożsamości. Podczas tegorocznej edycji przyjrzymy się, na czym polega jego siła.

16.06.2017T-Mobile Nowe Horyzonty 2017

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×