"Botoks" Patryka Vegi także w wersji serialowej! ShowMax inwestuje w kolejne projekty reżysera "Pitbulla" [ZDJĘCIA]

Serwis ShowMax po sukcesie mini serialu "Ucho Prezesa" jest głodny kolejnych polskich seriale, które także staną się hitami. Obecnie platforma uczestniczy w produkcji kilku projektów, z których pierwszy prawdopodobnie zobaczymy w 2018 roku.

Multimedia

Maciej Sojka, dyrektor zarządzający Showmax w Europie Środkowo-Wschodniej, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl potwierdził, że ShowMax współprodukuje nowy film Patryka Vegi pt. "Botoks", który na ekranach kin pojawi się we wrześniu. Równolegle z wersją filmową powstaje wersje serialowa, która będzie liczyć 10 odcinków i zadebiutuje na ShowMax w 2018 roku.

Kolejnym projektem platformy ma być inny obraz Patryk Vega, czyli "Kobiety mafii". Wersja kinowa tej produkcji zadebiutuje w lutym, ale można się spodziewać, że i w tym wypadku Vega nakręci więcej materiału z którego następnie zostanie przygotowany serial dla ShowMax.

Patryk Vega uderza w polską służbę zdrowia! Zobaczcie pierwsze zdjęcia! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Innym projektem, który jest jeszcze w powijakach, jest produkcja historyczna, za którą najprawdopodobniej stoi Wojciech Smarzowski. Szczegółów jednak jeszcze nie ujawniono.

Sojka jest zadowolony z przyjęcia "Ucha Prezesa" przez widzów i twierdzi, że tylko upewnił się, że w szufladach polskich filmowców od lat leżała ciekawe projekty, mające potencjał na stanie się światowymi formatami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×