"Botoks" serial, odcinek 5. online. Oświadczyny Michała i śmierć pacjentki Magdy! [GDZIE OBEJRZEĆ?]

"Botoks" odcinek 5. - co się wydarzy? Nowy odcinek serialu Patryka Vegi już w najbliższą środę. W epizodzie zatytułowanym "Pokuta" zobaczymy m.in. oświadczyny i śmierć pacjetnki Magdy. Gdzie obejrzeć 5. odcinek serialu "Botoks"? Sprawdź wszystkie szczegóły.

Multimedia

"Botoks" serial odcinek 5. - co się wydarzy?

Piąty odcinek serialu Patryka Vegi "Botoks" nosi tytuł "Pokuta". Sukces doktor Banach w Paryżu przysparza jej mnóstwa nowych klientów w Warszawie. Lekarze informują Winkler, że jej narzeczony nie ma szans na wybudzenie się ze śpiączki. Załamana kobieta postanawia oddać swoje jajeczka do banku. Do szpitala trafia staruszka zaniedbana przez syna. Lekarki postanawiają nastraszyć mężczyznę, by wymusić na nim opiekę nad schorowaną matką.

Operacja plastyczna Danieli i ciąża Magdy w 4. odcinku! [GDZIE OBEJRZEĆ?]Zobacz więcej

W międzyczasie Michał oświadcza się Banach. Lekarka postanawia zemścić się na chirurgu, który krzywdzi i molestuje swoje pacjentki. W 5. odcinku serialu "Botoks" zobaczymy również jak Darek z powodu libacji nie otwiera apteki, co spotyka się z surową karą od Danieli. Podczas porodu, który prowadzi Magda umiera pacjentka. Lekarka jest załamana.

"Botoks" serial odcinek 5. - zwiastun:

"Botoks" serial odcinek 5. - kiedy premiera?

Piąty odcinek serialu "Botoks" pojawi się na platformie Showmax.com w środę, 28 lutego 2018 roku. Przypominamy, że kolejne odcinki "Botoksu" pojawiają się na platformie co tydzień. Serial "Botoks" rozszerza fabułę popularnego filmu o nowe wątki i pogłębione historie poszczególnych postaci. W ramach serialu "Botoks" powstało 6 odcinków o tytułach: Przemiana, Zbrodnia, Odwet, Sumienie, Pokuta i Zatracenie. Każdy z nich trwa ok. 50 min. Serial zadebiutował na platformie Showmax.com 31 stycznia 2018 roku. Nowi użytkownicy Showmax,com mogą wypróbować platformę za darmo przez 14 dni, rejestrując się na stronie.

"Kobiety mafii". Jest krew, są cycki, są widzowie. Przepis na sukces?Zobacz więcej

"Botoks". Patryk Vega dziękuje hejterom: Wykonaliście dla mnie kapitalną robotę

Patryk Vega przyznał, że jest na fali wznoszącej po sukcesie "Botoksu", ale nie uważa się za filmowego geniusza. -Ja mam dużo pokory, ale generalnie życie jest sinusoidą, raz jest dobrze, raz jest źle. Ja teraz czuję wiatr w żaglach - powiedział. Reżyser dodał również, że nie sądził, że "Botoks" spowoduje aż takie duże zamieszanie. Uznał, że wszystkie opinie hejterów, którzy zmieszali jego film z błotem, spowodowały to, że o filmie było jeszcze głośniej.

Zobacz galerię

Piotr Stramowski o hejcie na "Botoks" i Patryka Vegę:

Sprawdź, co leci w TV!

Komentarze

Skomentuj
  • pawel (gość)

    odcinek 5 botoks obejrzałem tu: serialbotoks2018.pl/odcinek5

    25.02.2018 20:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×