botoks

Agnieszka Rylik po życiowej tragedii zniknęła z życia publicznego. Była sportsmenka nie poddała się i ogłosiła: czas na powrót!

Agnieszka Rylik jest najbardziej utytułowaną polską pięściarką. Po zakończeniu sportowej kariery nie zniknęła z życia publicznego - brała udział w kilku programach telewizyjnych i bardzo aktywnie prowadziła profil w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu, po ogromnej stracie której doświadczyła, wycofała się z życia publicznego. Teraz właśnie ogłosiła, że czas na powrót.

15.06.2022Botoks

Filmy Vegi. Ranking najlepszych i najgorszych filmów Patryka Vegi [TOP10]

Patryk Vega to obecnie jeden z najbardziej płodnych, a zarazem najchętniej oglądanych, reżyserów polskiej branży filmowej. Niemal od początku swojej drogi zawodowej podejmował tematy trudne i kontrowersyjne. Filmy Vegi cieszą się niezmiennie dużą popularnością wśród kinomanów. Dla przykładu: jeden z filmów Vegi - „Niebezpieczne kobiety” obejrzało w kinie ok. 3 mln widzów. Pod względem popularności porównywany jest do Juliusza Machulskiego. Niestety filmy Vegi, z kilkoma wyjątkami, nie spotykają się z uznaniem krytyków, którzy zdają się mówić jednym głosem, że reżyser ten psuje polskie kino, a tempo produkowania przez niego filmów odbija się bezpośrednio na ich jakości.

10.06.2019Ranking

Węże 2018. "Botoks" najgorszym filmem 2017 roku! Patryk Vega pobił nowy rekord [PEŁNA LISTA NAGRODZONYCH+ZDJĘCIA]

PAW – Popkulturowa Akademia Wszystkiego (dawniej Akademia Węży) po raz 7. przyznała nagrody dla „filmowych potknięć w polskim kinie”. Najgorszym filmem roku i niemal wszystkie nagrody podczas tej edycji Węży zdobył „Botoks” w reżyserii Patryka Vegi, który triumfował w 9 z 13 kategorii. To rekord w siedmioletniej historii nagród Węże.

05.04.2018Węże 2018

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×