boys

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022. Golec uOrkiestra, Sławomir, Marcin Miller i inni skradli show na pierwszym dniu festiwalu! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W piątek 12 sierpnia odbył się pierwszy koncert Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zobaczcie, jak zaprezentowali się bracia Golec, Sławomir, Marcin Miller i inni. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia!

12.08.2022Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022

"Wielka ucieczka". Prawda o przeszłości Marcina Millera wyszła na jaw! Muzyk w zaskakującym wyznaniu na temat swojej żony

Marcin Miller od lat jest jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo w naszym kraju. Poza swoją twórczością, muzyk słynie również ze stałości w uczuciach - już od 34 lat jest ze swoją żoną Anną. W jednym z najnowszych wywiadów, Marcin Miller postanowił opowiedzieć o nieznanych do tej pory szczegółach jego związku z Anną. Okazuje się, że swego czasu kariera disco polo mogła poważnie zagrozić jego małżeństwu.

25.07.2022Wielka ucieczka

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Stalowej Woli. Boys, Masters i wielu innych artystów. Wielkie szaleństwo z gwiazdami disco polo

To kolejne wyjątkowe wydarzenie z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Tym razem grono uwielbianych artystów zawitało do Stalowej Woli. To właśnie tam rozgrzali widzów dzięki największych hitom disco polo. Boys, Masters, Milano, Andre, Czadoman, Shazza i wielu innych wykonawców pojawiło się na scenie. Zobaczcie relację z tego ekscytującego koncertu!

24.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

O licealnej klasie o profilu disco polo mówiła cała Polska! Teraz uczniowie nagrali piosenkę z Marcinem Millerem z zespołu Boys!

Gdy w liceum w Michałowie powstawała klasa o profilu estradowym, nastawiona na szkolenie przyszłych wokalistów disco polo, mówiła o tym cała Polska. Nie brakowało uszczypliwości, hejterskich komentarzy oraz słów krytyki. Teraz efekty swojej nauki prezentują uczennice tej klasy, które nagrały piosenkę z Marcinem Millerem z zespołu Boys!

28.05.2021Szalona 30-tka zespołu Boys

"Szansa na sukces". TVP informuje o rekordowej oglądalności odcinków z zespołem Boys i Janem Pietrzakem! "Wbrew hejterom"!

W majówkę na antenie TVP wyemitowano dwa, wcześniej określane jako kontrowersyjne, odcinki programu "Szansa na sukces", w których gośćmi specjalnymi byli Jan Pietrzak oraz zespół Boys. Odcinki te określa się mianem kontrowersyjnych, bowiem nagrania właśnie do tych epizodów opuścił Artur Orzech, tłumacząc, że nie zamierza prowadzić programu, w którym występują tacy wykonawcy. Teraz Telewizja Polska informuje o rekordowej oglądalności tych odcinków!

05.05.2021Szansa na sukces

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×