Boże Narodzenie 2021 w gwiazdorskim wydaniu. Jak znani i lubiani obchodzą w tym roku święta?

Mimo świątecznej gorączki, gwiazdy nie zapominają w Boże Narodzenie o swoich fanach. Instagram zalały zdjęcia gwiazd składających życzenia i pozdrawiających - niektórzy spod choinki, a niektórzy spod palmy. Zobacz, jak w tym roku Boże Narodzenie świętują gwiazdy!

Multimedia

Boże Narodzenie z gwiazdami. Zobacz, jak znani celebrują święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się przede wszystkim z suto zastawionym stołem, choinką i opłatkiem. Część celebrytów trzyma się tej tradycji, gromadząc bliskich w pięknie wystrojonych domach. Część jednak "ucieka" przed obowiązkami i woli spędzić święta w zupełnie innym klimacie, niż zimowym. Zobacz, jak znani i lubiani obchodzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Marcin Mroczek z żoną, Justyna Żyła w kuchni i pierniczki Roksany Węgiel. Jak Boże Narodzenie spędzają znani z telewizji?Zobacz więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Majdany w tym roku fanów pozdrawiają nie na tle choinki, a palmy. Małżeństwo już wcześniej informowało, że wraz z bliskimi do wigilijnego stołu zasiedli wcześniej. Zdecydowali się na ten krok, aby w święta móc się opalać, zamiast lepić bałwana.

Dorota Szelągowska

Znana z programu "Totalne remonty Szelągowskiej" prowadząca na ogół dekoruje innym mieszkania. Z okazji świąt prezenterka podzieliła się z fanami zdjęciami swojego domu i ozdób choinkowych, jakimi zdecydowała się ozdobić drzewko.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

U aktorskiej pary nie zabrakło błysku i życzeń. Zobacz, jak ozdobili swoje drzewko:

Krystyna Janda

U Krystyny Jandy nie zabrakło magii świąt dzięki okazałej choince. Aktorka podzieliła się zdjęciem udekorowanego drzewka z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna i Robert Lewandowscy

Ania i Robert w tym roku zasypali fanów zdjęciami z córeczkami na tle bożonarodzeniowych dekoracji. Małżeństwo do zdjęć spod choinki dołączyło życzenia dla fanów. Na zdjęciach nie zabrakło także córeczek Anny i Roberta.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska

Blogerka, prywatnie związana z Sebastianem Fabijańskim z którym ma syna, pokazała zdjęcia okazałej choinki. Para niedawno wprowadziła się do wymarzonego domu, który z pietyzmem wykańczają. To drzewko robi wrażenie!

Aneta i Robert Żuchowscy

Najlepiej dobrana para w historii programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" za pośrednictwem Instagrama nie tylko złożyła swoim fanom życzenia, ale także miała dla nich małą niespodziankę. Do zdjęcia z choinką Aneta dodała drugie, przedstawiające fragment dokumentu. Zgodnie z jego treścią, przyjęła nazwisko Roberta i od teraz można się do nich zwracać per państwo Żuchowscy.

Książe Jan Lubomirski z małżonką

Świątecznymi tradycjami postanowił się podzielić także książę Jan Lubomirski. Na zdjęciach pozuje z małżonką, dzieckiem oraz Mikołajem i pokaźnych rozmiarów drzewkiem.

https://www.instagram.com/p/CX5znDIM_c4/

Edyta i Czarek Pazurowie

Choć wchodząc na profil pary można odnieść wrażenie, że są na wakacjach, Pazurowie dotrzymują tradycji świątecznych. Złożyli życzenia i podzielili się zdjęciami chwaląc wystrojem. Na InstaStories Edyty widać, że w święta razem z dziećmi nie tylko odpakowywali prezenty, ale także ulepili bałwana.

Joanna Przetakiewicz z rodziną

Właścicielka La Manii jak co roku nie zapomniała podzielić się z fanami zdjęciami wystroju. W tym roku Asia postanowiła postawić w domu istny las z udekorowanych drzewek. Zobacz, jak zadbała o atmosferę.

Agnieszka Kaczorowska z mężem

U znanej z serialu "Klan" Agnieszki Kaczorowskiej nie zabrakło perfekcyjnych dekoracji. Aktorka i tancerka podzieliła się zdjęciami, załączając dla fanów życzenia.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Aktorska para nie zapomniała o swoich fanach. W święta złożyli im życzenia, dzieląc się spontanicznym zdjęciem z córką przy choince.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×