Bożenka z "Klanu" kiedyś i dziś. Pierwsza była Olivia Sivelli. Jak zmieniła się adoptowana córka Lubiczów?

Bożenka z "Klanu", czyli adoptowana córka Ryszarda i Grażyny Lubiczów dorastała i zmieniała się na oczach milionów widzów. W bohaterkę serialu TVP wcielały się dwie aktorki: Olivia Sivelli i Agnieszka Kaczorowska. Zobaczcie, jak zmieniły się odtwórczynie roli Bożenki z "Klanu". Co słychać u pierwszej Bożenki, która tak nagle zniknęła?

Multimedia

Na początku była Olivia Sivelli

Agnieszka Kaczorowska nie jest pierwszą aktorką, która wciela się w Bożenkę, adoptowaną córkę Lubiczów z "Klanu". Na ekranie zadebiutowała w 1999 roku, godząc pracę aktorki ze szkołą i nauką tańca towarzyskiego. Wcześniej w rolę Bożenki z "Klanu" wcielała się Olivia Sivelli. To właśnie ją mogliśmy oglądać w scenach z domu dziecka.

Gwiazdy serialu kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmienili! [GALERIA]Zobacz więcej

Bożenka z "Klanu" była uroczym dzieckiem, ale w wieku nastoletniego buntu przysparzała rodzicom wielu problemów. Widzowie serialu "Klan" świetnie pamiętają pierwsze zauroczenia Bożenki. Darzyła m.in. platonicznym uczuciem swojego nauczyciela, a dzięki wyjazdowi na obóz językowy poznała Malcolma, który odwiedził ją potem w Polsce.

Zanim to jednak nastąpiło, niesforna córka Lubiczów wydzwoniła do ukochanego aż 2 tysiące złotych! Grażynka i Rysiek nie byli zadowoleni. Dalej też nie było kolorowo - Bożenka wpadła w złe towarzystwo, ma za sobą epizod z narkotykami, niewiele też brakowało, a wystąpiłaby w filmie pornograficznym! Na szczęście Ryśkowi udało się uratować córkę z opresji. Dzięki kolejnemu zauroczeniu, córka Lubiczów trafiła na kurs tańca, który od tej pory stał się jej pasją. Okres buntu szybko minął, a Bożenka przewartościowała swoje życia, złożyła nawet śluby czystości! Wianek zerwał jednak Miłosz, za którego wyszła w 2016 roku, a niedługo po ślubie urodziła córeczkę.

Agnieszka Kaczorowska i jej "moda na brzydotę" w ogniu krytyki. Fani się wściekli. Aktorka przepraszaZobacz więcej

Olivia Sivelli ma dziś już 28 lat

Agnieszka Kaczorowska od lat robi karierę w show biznesie, a jak potoczyły się losy pierwszej Bożenki z "Klanu", Olivii Sivelli? Jeszcze kilka lat temu Sivelli próbowała zaistnieć w branży rozrywkowej. Występowała w reklamach, była też w brytyjskiej edycji "Top Model". Obecnie mieszka w Londynie i pracuje jako... ratowniczka medyczna!

W galerii możecie zobaczyć mnóstwo zdjęć Bożenki z "Klanu"! Sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmieniła się córka Lubiczów, w którą wcielała się Olivia Sivelli, a obecnie Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość. (gość)

  Zupełnie nie rozumiem dlaczego w internecie ten wpis ( chodzi o wypowiedź Agnieszki) wywoła taką burzę, przecież dziewczyna NAPISAŁA PRAWDĘ tylko szkoda że osiągnęła odwrotny efekt a mianowicie musimy teraz oglądać zdjęcia nie piękne ale po porodach po cesarkach itp . Naprawdę nie są to zdjęcia którymi należy się chwalić i pokazywać całemu światu, BO NIKOGO TO NIE OBCHODZI.ludzie przestali szanować swóją prywatność.

  10.06.2021 17:27
 • Maria (gość)

  Super serial , bardzo lubimy oglądać Klan . Od początku patrzymy i śledzimy ich losy .

  17.07.2020 19:12
 • Dana (gość)

  Nie jest taki majgorszy. Ogladam go ostatnio bez pr

  04.02.2019 00:30
 • Sam (gość)

  Bardziej mnie interesuje jak wyglada ta młodsza córka .

  10.11.2018 17:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×